AKTUEL TÜRKİYE'NİN NABZINI TUTAN GAZETE'
Astroloji

 

 

 
Akrep (24.09.2022)
Konuşmalarınızın gittiği yeri hesaplamak, bu yüzden yaşayacaklarınızı düşünmek size fayda getirmeyebilir. Özgüveninize zarar verecek bu düşünceler yerine sadece daha temkinli ve dikkatli olmaya özen göstermeniz de yeterli olabilir. Hislerinizi yönetmek fikirlerinize de yansıyacaktır.
 
Aslan (24.09.2022)
Planlarınızı gerçekleştirme noktasında yeni bir yol haritası belirleyebilirsiniz. Buna yeni maddi ve manevi kaynaklar bulmak da dahil olabilir. Katıldığınız organizasyonlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz, fikirleriniz ilgi görüyor.
 
Balık (24.09.2022)
Ailenize karşı olan tavırlarınız dikkat çekebilir. Bir şeyleri öğrenmek, anlatmak ya da çözmek isterken işlerin sarpa sarmaması için sözcüklerinizi dikkatli seçmenizde fayda var. Onlara yaklaşımınızın sizin isteklerinizde belirleyici olabileceğini unutmayın.
 
Başak (24.09.2022)
İnsanlar üzerinde bıraktığınız etki hoşunuza gidebilir. Bu da sizi daha fazlasını yapma konusunda yüreklendirecektir. Ancak gerek aile ortamında gerekse de iş hayatınızda sınırların farkında olmanızda fayda var.
 
Boğa (24.09.2022)
Ekonomik açıdan hızlı bir gün olabilir. Planlarınızı yapmak ve hazırda beklemek sizi olumsuz sürprizlerden koruyacaktır. Paranızın ve iyi niyetinizin doğru yere gittiğinden emin olmalısınız.
 
İkizler (24.09.2022)
Sosyal bir gün olabilir. Çevrenizle iletişim halinde olacağınız bugün, yeni bilgiler ve haberler alabilirsiniz. Bunları değerlendirmek isterken aceleci olmamanızda fayda var.
 
Koç (24.09.2022)
Birçok ilgi alanınızın olması ya da sosyal medyada aktif olmanızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bölünmüşlük hissinden kurtarmalısınız. Farklı alanlar içinden sizin için en faydalı ve çözüm odaklı olanı bulduğunuzda, trafiğiniz rahatlamaya başlayacaktır.
 
Kova (24.09.2022)
Açık havada olmak, buna yönelik bir tatil olanı yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için bir değişiklik yapmak iyi gelebilir. Bu kısa mola size hangi alana yönelip hayatınıza neyi ve kimi dahil etme konusunda da ipuçları verecektir.
 
Oğlak (24.09.2022)
Plansız hareket ettiğinizde işleri tamamlamakta zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Sadece yarım ya da yanlış olan konulara eğilmek, belli konular dahilinde hareket etmek daha akıllıca olacaktır. Merak ve enerji, doğru yerde ve doğru oranda birleştiğinde size olumlu sonuçlar getirir.
 
Terazi (24.09.2022)
Eğitim aldığınız konular hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Edindiğiniz bilgileri uygulayacağınız alanlar bulmak sosyal hayata da daha fazla dahil olmanızı sağlayacaktır. Özellikle dijital mecralar bugün size çok birçok kapıyı açabilir. Vaktinizi ve imkanlarınızı doğru değerlendirin.
 
Yay (24.09.2022)
İkili ilişkilerinize keyifli anılar katmak isteyebilirsiniz. Yorgun ve yoğun zamanların ardından hayata ve çevrenize iyi etki bırakmak, sizi de hafifletecektir. Bu durum hayatınızdaki insanların size olan bakış açısını da olumlu yönde değiştirecektir.
 
Yengeç (24.09.2022)
Bazı konularda takıntılı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Günlük akışınızı sekteye uğratacak durumlar karşısında sağduyulu olmalısınız. Gereksiz ya da gerçekçi olmayan detayları bulun ve onlardan kurtulmak için bunun üzerine gidin.

 

 

 

Haber Yazılımı