Belki yarın belki yarından da yakın ekranlarınızı dolduracam
Haber
15 Ekim 2021 - Cuma 23:24
 
Belki yarın belki yarından da yakın ekranlarınızı dolduracam
Çok küçük yaşlarda sinemaya meraklı olan ve birgün bende bu dizilerde de yardımcı oyuncu olarak ta olsa yer alacam bekleyin görün
MAGAZİN Haberi
Belki yarın belki yarından da yakın ekranlarınızı  dolduracam

 

Çok küçük yaşlarda sinemaya meraklı olan ve bir gün bende bu dizilerde de figüran olarak ta olsa yer alacam bekleyin görün diyen  1999 doğumlu Yaşarcan Ongan la kısa bir söyleşi yaptık.

 

2017 de sektöre tanıştığını ve hayaline nasıl kavuştuğunu anlatan Ongan  Dört sinema filmi ve bir çok önemli (çukur,çiçero,doğduğun ev kaderindir,bir litre göz yaşı,yasak elma)  dizilerde kıyısından köşesinden de olsa rol aldığını söyledi. Ongan: "Abi henüz bunları konuşmak için çok erken" diyerek "her zamanki gibi sanata ve sanatçıya saygıda kusur etmek bana yakışmaz, zaten   buna da hakkım yok" dedi. "Bir gün bunların gerçekleşeceğini biliyordum, Asla yılmadım ne iş olursa ekmek parası için dürüstçe çalıştım, ama, sonunda kıyısından da olsa, köşesinden de olsa, kendimi dizilerde ve setlerde buldum. İlk zamanlar diyalogsuz çekimlerde yer aldım, bıkmadım. Konuşmaya, yani sinema  dünyasının tabiriyle küçük, küçük te olsa bazı sahnelerde diyaloğa başladım. Yönetmeninden ,başrol oyuncusuna teknik ekibinden çaycısına , kadar hepsinden destek gördüm. Hepsine teşekkür ederim. En azından benim hayallerimin gerçeğe  dönüşmesine ciddi katkılar sağladılar. Yarın ne olur bilemem ama,  destek bulduğum takdirde iyi bir oyuncu olacağım kesin.

Oyuncu olmak gerçekten zormuş, .Burada büyüklerimin durup dinlemeden saatlerce nasıl çalıştıklarını görünce kendi kendime, gerçekten sanatçı olmak ve kazandıklarını hak etmek o kadar kolay değilmiş dedim. Şimdilik tek düşüncem imkan olduğu müddetçe merdivenleri ağır ağır çıkarak hedefe ulaşmak. Tabi ki zaman ne gösterir bilemem ama, çalışmadan bir yerlere ulaşılamayacağı da kesin. Rabbim herkesin yolunu açık etsin Abi ileride bir yerlere gelirsem bunda senin de katkım olduğunu unutmayacağım.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı