FİT OLMAK İÇİN YENİ ADRESİNİZ: “FIT PANDAS”
Haber
05 Ağustos 2022 - Cuma 16:40
 
FİT OLMAK İÇİN YENİ ADRESİNİZ: “FIT PANDAS”
Türkiye Şampiyonu milli sporcu Özdil: “İnsanın kendine yapabileceği en büyük yatırım sağlıklı ve güçlü bir bedendir. Atatürk’ün spora ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. ‘Türk gençliği sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güven altındadır’ sözüne tutunup kendimi ve birçok insanı geliştirmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.” dedi.
SPOR Haberi
FİT OLMAK İÇİN YENİ ADRESİNİZ: “FIT PANDAS”

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan  “fazla kilolar” gencinden yaşlısına birçok insanın başını ağrıtmaya devam ediyor. Aynı zamanda sadece fazla kiloları vermek değil; vücut geliştirmek, şekillendirmek ve en önemlisi sağlıklı bir yaşam için her yaşımızda spora ihtiyaç duyarız. Sporun insan üzerindeki fiziksel, zihinsel ve psikolojik olarak olumlu etkileri bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.  Bu alanda uzman ve alanında başarılı kişilerden destek almamızın da önemli bir rolü var.  

İlk olarak 2018’de Pendik’te faaliyete giren Fit Pandas, kilo vermek ve fit bir vücuda kavuşmak isteyenlerin uğraması gereken ilk duraklardan biri olmaya devam ediyor. Kurucusu ve eğitmen kadrosuyla öğrencilerine umut vaadediyor. Fit Pandas Spor Okulu, kurucusu aynı zamanda eğitmeni olan Türkiye Şampiyonu  milli sporcu Erdem Özdil ve yardımcı antrenör Nilsu Sayın ile kişiye özel programlar hazırlanıyor ve bire bir çalışma fırsatı sunuyor. Milli Sporcu Özdil: “İnsanın kendine yapabileceği en büyük yatırım sağlıklı ve güçlü bir bedendir. Atatürk’ün spora ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. ‘Türk gençliği sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güven altındadır’ sözüne tutunup kendimi ve birçok insanı geliştirmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.” dedi.

Fıt Pandas ulaşıma rahat konumu, esnek saatleri ve eğitmenlerle birebir çalışma fırsatıyla vücuduna yatırım yapmak isteyenleri bekliyor.  

Adres ve iletişim bilgileri; Şeyhli Mah. Seher Sok. No:20, Pendik, İstanbul, 34906 Tel: 0532 704 17 88

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FİT, OLMAK, İÇİN, YENİ, ADRESİNİZ:, “FIT, PANDAS”,
Yorumlar
Haber Yazılımı