Fuat Bodur’un kızının düğünü ünlü isimleri bir araya getirdi!
Haber
25 Ağustos 2021 - Çarşamba 11:28
 
Fuat Bodur’un kızının düğünü ünlü isimleri bir araya getirdi!
Sultanahmet Kalyon Otel’de düzenlenen nikah törenine siyaset, iş ve sanat dünyasından ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Yemekli nikah merasimi öncesi konukları tek tek karşılayan ve ağırlayan Fuat Bodur ile davetliler arasında samimi sohbetler yapıldı.
GÜNCEL Haberi
Fuat Bodur’un kızının düğünü ünlü isimleri bir araya getirdi!

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Başkanı A. Fuat Bodur’un kızı Hasibe Bodur ile Caner Kaplan düzenlenen görkemli törenle dünyaevine girdi.

Sultanahmet Kalyon Otel’de düzenlenen nikah törenine siyaset, iş ve sanat dünyasından ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi.

Yemekli nikah merasimi öncesi konukları tek tek karşılayan ve ağırlayan Fuat Bodur ile davetliler arasında samimi sohbetler yapıldı.

Davete katılanlar arasında Belediye Başkanları ile İşadamları, sanatçılar, basın mensupları Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ağırlıktaydı.

Davete; Genpa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem,

23. Dönem Mardin Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Prof. Dr. Cüneyt Yüksel, 25. Dönem Mardin Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu,Tarihçi Yazar Prof. Dr. Mehmet Çelik, Arslan Güneydoğu Gazetecilik Matbaacılık ve Kağıtçılık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı, Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği 23 İlden Sorumlu Başkan Halil Arslan, Avrasya Sahibi İbrahim Urlu, Prof. Dr. Fatma Ayanoğlu, AK Parti Bakırköy İlçe Başkanı Tülin Mazlumoğlu, AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin,  AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Tuna, İçişleri Daire Başkanı Suna Üstüner, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Zeytinburnu Belediye Başkanı Av.Ömer Arısoy AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Tüm Hukukçular Birliği Başkanı ve Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneğin Yüksek İşaret Kurulu Başkanı Mustafa Kuran, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Diyarbakır AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Abdurahman Kurt, Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Av Aydoğan Ahıakın, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ve Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneğii’nn Genel Başkan vekili Başkan Yardımcıları Şube Başkanları il Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri,Kadın Kolları ve Yönetimi, Marmara bölge Başkanı, Marmara Bölge Gençlik Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, STK Başkanları, İstanbul Times Sahibi Hüseyin Çetiner, Aktüel Gazete Sahibi Osman İslam birçok kişi katıldılar.

Davete katılanlara tek tek teşekkür eden Fuat Bodur Hasibe ve Caner çiftinin sevenleri yalnız bırakmayarak bu mutlu günlerinde yanlarında oldukları için çok mutluluk duyduğunu belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı