GÜNGÖREN İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİK.
Haber
15 Ekim 2021 - Cuma 07:31
 
GÜNGÖREN İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİK.
’’ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak tesislerimiz tüm spor kulüplerimize, gençlerimize ve tüm evlatlarımıza daima açık''
SPOR Haberi
GÜNGÖREN İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİK.

GÜNGÖREN İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİK.

 

haber ümit karaman

Uzun yıllar milli eğitim camiasında başarıyla görev yapan Remzi İlhan, Güngören İlçe Gençlik ve Spor Müdürü olarak aynı başarıyı devam ettiriyor.

Değerli spor adamlarından,Türkiye Kickboks Milli   Takım teknik direktörü Murat Ekmekçi,Güngören Kulüpler Birliği Başkanı Atilla Kırali, güvenlik  ve savunma sporları  uzmanı Adem Karadağ’ında bir arada olduğu ziyarette gençlik ve spor konuşuldu.

 

Özellikle gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spor’a yönelmeleri konusunda ciddi çalışmalar yapan Güngören İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi   İlhan, ‘’gençler toplumun önemli bireyleridir ve onlara sahip çıkmakta görevimizdir’’ dedi.

Güngören İlçe Gençlik ve Spor Müdürü  İlhan, ayrıca ’’ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak tesislerimiz tüm spor kulüplerimize, gençlerimize ve tüm çocuklarımıza daima açık. Onları her türlü kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak, her şeyden önce iyi birer birey ve ülkemize şampiyonluklar kazandıran  değerli birer sporcu olarak yetişmeleri için elimizden geleni yapıyoruz, yeter' ki onlar istesinler’’ dedi.

 

Türkiye  Kickboks Milli Takım teknik direktörü Murat Ekmekçi, ise; ‘’biz teknik adamlar olarak, gençlere  her zaman  eğitim vermeye hazırız, önemli olan, onların spor yapmak için gayret göstermesi, gençlerimizi asla kötü alışkanlıklar içinde görmek istemeyiz’’ dedi.

 

Güngören Kulüpler Birliği Başkanı  Atilla Kırali ise, spor kulüplerinin daima gençlerin yanında olduklarını ifade ettikten sonra  onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak topluma kazandırmakta hepimizin görevi olmalı’’dedi.

 

Güvenlik ve savunma sporları uzmanı Karadağ ise, ‘’eğer bu söylediklerimizi başaramazsak, internet daha büyük tehlike olarak karşımıza çıkacaktır. İşte bu yüzden kötü alışkanlıklardan kurtulmanın tek ilacı spor ve sanattır’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı