Lüleburgaz Şampiyonluk için kenetlendi.
Haber
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 12:44
 
Lüleburgaz Şampiyonluk için kenetlendi.
Lüleburgaz Kaymakamı Salih yüce ve Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ,Bölgesel Amatör Lig 2.Bölge 6.grup mücadele verecek olan Lüleburgazspor antremanını ziyaret ederek futbolcu ve teknik ekiple bir araya geldi.
SPOR Haberi
Lüleburgaz Şampiyonluk için kenetlendi.


Lüleburgaz Kaymakamı  Salih yüce ve Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ,Bölgesel Amatör Lig 2.Bölge 6.grup mücadele verecek olan  Lüleburgazspor antremanını ziyaret ederek futbolcu ve teknik ekiple bir araya geldi.
Lüleburgazspor'un şampiyonluğu için kenetlendiklerini ifade eden Başkan Yılmaz Canpolat, “İlçe kaymakamız, belediye başkanımız ve iş adamlarımızla birlikte Lüleburgazsporumuzun yanındayız. Lüleburgazsporumuz bu ilçenin ortak paydası, marka değeridir.Lüleburgazspor herkesin, tüm ilçenidir. Şampiyonluk için çok zorlu bir maratona çıkacak olan Lüleburgazsporumuza destek hepimizin görevidir. Biz Lüleburgazspor’un şampiyonluğuna kenetlendik. İnşallah 3.Lige çıkmış olacağız ” dedi.
Lüleburgaz İlçe belediye başkanları ile birlikte Lüleburgazspor antrenmanını  ziyaret eden, teknik ekip ve sporculara başarılar dileyen Başkan Dr. Murat Gerenli, Lüleburgazspor'un yeni yönetim, yeni teknik kadro ve takıma katılan yeni futbolcularla birlikte kente yeni bir hava kazandırdığını söyledi. Başkan Gerenli, "Bu kent futbolu çok sever. Futbolcusunu da bağrına basar. Futbolcu kardeşlerimizin öncelikle kendilerinden küçüklere iyi birer rol model olmasını diliyorum. Lüleburgazspor'un bu zorlu lig maratonunda top koşturacak futbolcularımızın geçireceği başarılı bir sezonla Lüleburgaz'ın motivasyon ve enerjisini artıracağına inancım tamdır" dedi.
Biz Lüleburgazspor’un yanındayız
Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi'nde antrenman yapan Lüleburgazspor'u antrenmanı  ziyaret eden Lüleburgaz Kaymakamı  Salih yüce ,Yeni bir ekip. Başkanımızda bu konuda gayretli .Sizi önemsiyor. Bizlerde sizleri önemsiyoruz. Böyle bir oluşum için   Kulüp başkanına ve onun nezdinde bütün yöneticilere de teşekkür ederim. Spor Yöneticiliği zordur.
Lüleburgazspor’un şampiyonluğa yürüdüğü bu yolda, Lüleburgaz'da yaşayan herkesin önce haberdar olması ve sonra da kenetlenerek desteklemesi gerektiğini kaydeden Yüce , kulüp başkanımızı Yılmaz Canpolat'ın bünyesinde bu amaçla çok ciddi bir tanıtım çalışması yürütülüyor. Amacımız,  ilçemizin markası Lüleburgazspor’un başarısını ve hedefini herkese duyurarak, hep birlikte üst lige taşımak ” dedi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı