Tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Aykul sevenlerini kahretti
Haber
24 Temmuz 2021 - Cumartesi 16:33
 
Tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Aykul sevenlerini kahretti
Tiyatro ve sinemada özel tipi ve karakteriyle çok aranan oyuncu Levent Aykul 61 yaşında hayatını kaybetti. Aykul, yalnız yaşadığı Kemer'deki evinde ölü bulundu. Oyuncunun kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından belli olacak.
GÜNCEL Haberi
Tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Aykul sevenlerini kahretti

Tiyatro ve sinemada özel tipi ve karakteriyle çok aranan oyuncu Levent Aykul 61 yaşında hayatını kaybetti. Aykul, yalnız yaşadığı Kemer'deki evinde ölü bulundu. Oyuncunun kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından belli olacak.

Antalya Kemer’in Beycik Mahallesi'nde yaşayan Aykul'u bayrama rağmen birkaç gündür hiç göremeyen komşuları durumu kardeşi Emel Kalkandelen’e haber verdiler. Kalkandelen de hemen durumu İlçe Jandarma Komutanlığı'na bildirdi.

Ekiplerle birlikte eve giren Kalkandelen, Aykul'un hareketsiz bir şekilde yerde yattığını gördüğünü söyledi. Sağlık ekiplerince yapılan incelemede Aykul'un yaşamını daha önceden yitirdiği belirlendi.

Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibinin evde yaptığı incelemenin ardından sanatçının cenazesi, Antalya Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. .

Sanatçı Levent Aykul’un ölüm sebebinin belirlenmesinden sonra defnedileceği bildirildi.

Oyuncu Levent Aykul. Sabit Kanca, 18'ler Takımı, Koğuş Akademisi gibi sinema filmleriyle birçok tiyatro oyununda yer almış ve eğitim vermişti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı