TÜM SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI'NDAN KAN KAMPANYASI
Haber
21 Eylül 2021 - Salı 10:21
 
TÜM SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI'NDAN KAN KAMPANYASI
Tüm Sivil Toplum Kuruluşları 81 ilin Platformu ile Kızılay'ın birlikte düzenlediği Kan Bağış kampanyasına yoğun ilgi oldu.
GÜNCEL Haberi
TÜM SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI'NDAN KAN KAMPANYASI

Tüm Sivil Toplum Kuruluşuları 81 ilin Platformu ile Kızılay'ın birlikte düzenlediği Kan Bağış kampanyasına yoğun ilgi oldu.

Kan Ver Hayat Kurtar kampanyası dahilinde Taksim Meydanı'nda kurulan çadıra kan vermek için gelen platform yönetim Kurulu Başkanı A. Fuat Bodur ve yönetim kurulu üyeleri yapılan kampanyaya verilen destekten dıolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

Tüm Sivil Toplum Kuruluşları 81 ilin Platformu  Başkanı A. Fuat Bodur yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi: ' 18 ve 19 Eylül cumartesi ve pazar günü yapılan 'kan ver hayat kurtar' etkinliğimize Tüm Sivil Toplum Kuruluşu 81 ilin platformu olarak tün birimlerimizle kan kampanyasına katıldık. Ğlkemizde her gün binlerce litre kana ihtiyaç var ve biz duyarlı bir topluluk olarak bu ihtiyaca cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın da duyarlı olmasını bekliyoruz'

Tüm Sivil Toplum Kuruluşları 81 ilin Platformu Kadın Kolları Genel Başkanı  Derya Gülşah Bayraktar ve Kadın kollarının eksiksiz katıldığı etkinlik sonunda kan bağışında rekor kırılması tüm Kızılay ve Platform üyelerini sevindirdi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı