TÜRKİYE’NİN İLK ONLİNE HAMMADDE E– TİCARET SİTESİ ‘AL-VER.COM’
Haber
02 Ağustos 2022 - Salı 00:18
 
TÜRKİYE’NİN İLK ONLİNE HAMMADDE E– TİCARET SİTESİ ‘AL-VER.COM’
TÜRKİYE’NİN İLK ONLINE HAMMADDE ALIŞ ve SATIŞ ALMANIN SATMANIN EN KOLAY YOLU : AL-VER.COM’
GÜNCEL Haberi
TÜRKİYE’NİN İLK ONLİNE HAMMADDE E– TİCARET SİTESİ   ‘AL-VER.COM’

'Al-Ver.com olarak sektörde büyük bir ihtiyaca çözüm olarak yola çıktık. 30 yıllık sektör deneyimine sahip grup şirketlerinin bakış açısı ve 6 yıllık AR-GE ve yazılım süreçleri sonucunda 100 yerli, milli ve öz sermaye ile kurulduKısa bir süreden bu yana hizmet vermemize rağmen, ilgili sektörlerdeki açığa çözüm sunduk. Platformu milyonlarca şirketin, kurumunfabrikanınşahıs ve kooperatiflerinkadın üreticilerinçiftçilerin vb ‘Al-Ver.com’ kullanması bu konuda haklı bakışımızı destekledi. 

Hammadde pazarındaki genel problemlerden biri de alıcı ve satıcının doğru bir platformda buluşamamasıydı. Alıcının yüksek maliyetlerle karşılaşması, satıcının ise elindeki ürünü bir an önce satışa çevirememesinin temel bir problem olduğunu deneyimledik ve bu soruna sunduğumuz platformla çözüm ürettik. Al-Ver.com’ temelde alıcı ve satıcıyı herhangi bir pazarlama veya reklam harcaması yapmadan müşterilerine kolayca ulaşabildikleri bir platformdur. 

Pandemi süreciyle beraber dijital bir devrim yaşadığımız bugünlerde artık insanlar her şeyi online olarak gerçekleştirmektedir. Alıcılar için de satıcılar için de güvenli ve kârlı bir platform olan Al-Ver.com’ bu iki paydaşı ortak bir platformda buluşturuyor. Al-Ver.com ; alıcılar için daha fazla seçenek bulma, satıcılar için ise daha fazla müşteri bulma sorununu temelden çözmeyi hedefliyor.

‘AL-VER.COM’ UN ALICI VE SATICILARA SUNDUĞU EN TEMEL AVANTAJLAR

Almanın satmanın en kolay yolu Al-Ver.com” sloganıyla çıktığımız bu yolda ham madde sektöründe alıcı ve satıcıları kolay ve direkt olarak buluşturanTürkiye’de ve Dünyada  hammadde konusunda ilk akla gelen bir e- ticaret platformu olmak hedefindeyiz. Bu yöndeki çalışmalarımız da hızlı bir şekilde devam etmektedir. En önemli özelliğimiz kolay kullanım ve hızlı ara yüz olarak göze çarpıyor. Alıcılar ve satıcılar dışında herhangi bir ürün arayanların da aradıklarını bulacağı bir platforma sahibiz. Aynı zamanda puan sistemimizle hızlı ve güvenli alışveriş imkânı vermekteyiz. Al-Ver.com’ olarak alıcı satıcı arasında garantör olarak hacimli satışlarda güvenli liman olmayı hedefliyoruz. Platformlar için önemli olan yorumlar ve puanlama sistemiyle alıcı ve satıcıları da sınıflandırarak işini doğru yapan şirketlerin ön plana çıkmasına olanak tanıyoruz. ‘Al-ver.com’ sayesinde kolay tedarik, şeffaf fiyatlama ve güvenli ticaret sektörde girdi maliyetlerini düşürerek sektör paydaşlarına avantaj sağlayacaktır. 

 

AL-VER.COM’  PLATFORMUNDA YER ALAN HAMMADE KATEGORİLERİ

-Tarım

-Kimyasallar

-Gıda

-MinerallerMaden ve Metalurji

-Kauçuk ve Plastik

-Enerji

-Tekstil Deri Ürünleri

-Makine

 

Al-Ver.com’ KURUCU / CEO MESUT GÜNDOĞDU HAKKINDA 

30 yıllık ham madde sektöründe ticaret yapan aile şirketlerimizin ikinci kuşağı olarak şirketin Yönetim KuruluÜyesi olarak görev yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi İşletme yüksek lisansın tamamladıktan sonra işin başına geçmiştir. Hem akademik, hem de saha birikimimle hızlı ve yoğun bir şekilde iş hayatına girdi. Yeni yatırımlara ve girişimlere olan merakımla sektörde büyük bir eksiklik olarak gördüğüm ve deneyimlerimle olgunlaştırdığım Al-Ver.com’ kurdum. Genç bir ekip ile güzel bir platform kurduk ve sektörde ciddi bir eksiği kapatarak hızlı bir girişimle hizmete açtık.

NEDEN AL-VER.COM ?

HEDEF KİTLESİ : HAMMADDE ALIM VE SATIŞI YAPAN TÜM SEKTÖRLER!

Son kullanıcı olmayan B2B olarak nitelendirdiğimiz toptan alım ve satın yapan şirketler ve şahıslar hedef kitlemizdedir. Bunlara ilave olarak şirketler, kurumlar, fabrikalar, şahış ve kooperatifler ,kadın üreticiler, çiftçiler ‘Al-Ver.com’ un alım ve satım yapan profilini oluşturmaktadır. 

Al-Ver.com’ olarak; alıcılar için daha fazla seçenek bulma, satıcılar için ise daha fazla müşteri bulma sorununu temelden çözmeyi hedefliyoruz.

Özellikle pandemi dönemi sonrası yeni normalle beraber dijital hayatın en hareketli zamanlarını yaşıyoruz. Artık işimizi online olarak çözüyoruz satın alımlarımızı dijitalleştirdik. Bunun artarak devam edeceğini ön görüyoruz. Bu nedenle teknolojimize sürekli yatırım yapmak ve platformumuzu proaktif bir şekilde zamanın şartlarına hem teknolojik hem de içerik olarak hazır duruma getirmek üzerine yatırımlar yapıyoruz.

https://al-ver.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE’NİN, İLK, ONLİNE, HAMMADDE, E–, TİCARET, SİTESİ, , , ‘AL-VER.COM’,
Yorumlar
Haber Yazılımı