YENİ UMUT PARTİSİ YÖNETİMİ TÜRKİYE'Yİ İL İL DOLAŞIYOR
Haber
18 Temmuz 2021 - Pazar 15:38
 
YENİ UMUT PARTİSİ YÖNETİMİ TÜRKİYE'Yİ İL İL DOLAŞIYOR
Yeni Umut Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Arıcı kuruluş aşamasındaki partinin tanıtımı için şimdiden kolları sıvadı. Türkiye'yi karış karış gezerek partilerini tanıttıklarını belirten Arıcı halkın teveccühünü kazandıklarını belirtti.
GÜNCEL Haberi
YENİ UMUT PARTİSİ YÖNETİMİ TÜRKİYE'Yİ İL İL DOLAŞIYOR

Yeni Umut Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Arıcı kuruluş aşamasındaki partinin tanıtımı için şimdiden kolları sıvadı. Türkiye'yi karış karış gezerek partilerini tanıttıklarını belirten Arıcı halkın teveccühünü kazandıklarını belirtti.

Öncelikle bu ay içinde İslam aleminin en kutsal gūnū  olan Kurban bayramını kutlayacağız bu vesile ile Tūrk ve İslam aleminin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

 Genel Başkan yardımcısı Arıcı yaptığı açıklamada evet  partimizi yeni kurduk ama sahalara hızlı indik şu an Genel başkanımız Cemal Yıldırım ve başkanlık divanımızdan arkadaşlarımız ülkemizi karış karış gezerek halkımızın sorunlarını dinliyor ve yerinde tespitlerde bulunarak yapılması gerekenleri belirliyorlar' dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Arıcı 'Ben şu an Aydındayım bu gūzel ilimizde il başkan adaylarımız ile buluşup partimiz ile ilgili istişarelerde bulunuyorum ayrıca Aydın ilimizin çeşitli ilçelerini gezerek halkımız ile bir araya gelip sorunlarını dinliyoruz istişarelerde bulunuyorum partimizi anlatiyorum diyen Arıcı halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaştık burada vatandaş Ūlkemizde sözūm ona ana muhalefet ve muhalefet partileri var amma varmı yokmu hiç belli değil diyorlar ancak seçim döneminde bizleri hatırlıyorlar seçim bittiğinde bizleri unutuyorlar dedi.

 

Genel Başkan Yardımcısı Arıcı vatandaş sadece seçimden seçime değil hergūn hatırlasınlar her gūn yanımızda olsunlar diyorlar dedi. Yeni Umut Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Arıcı:  'Biz Yeni Umut Partisi olarak halkımıza söz veriyoruz her gūn halkımızın yanında olacağız' dedi

YENİ UMUT PARTİSİ  GENEL BAŞKANI CEMAL YILDIRIM YALOVA'DA

Kısa bir sūre önce kurulan Yeni Umut Partisi Yalova'da Genel Başkan Cemal Yıldırım ile esnafın ve halkın nabzını tuttu. Yeni Umut Partisi Genel Başkanı Cemal Yıldırım başkanlık divanı ile Yalova ilimize gelerek vatandaşlar ile istişarelerde bulundu Genel Başkan Yıldırım vatandaşların sorunlarını dinleyerek bu doğrultuda gerekli çalışmaların yapılması için başkanlık divanında bulunan ekip arkadaşlarına talimatlar verdi. Genel Başkan Yıldırım ilimizde yaptığı incelemelerde bir çok eksikleri ve sorunları tespit ederek gerekli dosyaları hazırlanmasi ve takipçisi olunması için gerekenlerin yapılması talimatlarını verdi.

Yeni Umut Partisi Genel Başkanı Cemal Yıldırım 4 mevsim Yalova derdigisi imtiyaz sahibi Aydın Mert' e açıklamalarda bulundu.

Genel Başkan Yıldırım bayramdan sonra Allahın izni ile Ankarada genel merkez binamızın açılışını yapacağız ve daha aktif olarak sahalara ineceğiz diyen Yıldırım 4 Mevsim dergisi imtiyaz Sahibi Aydın Mert' in Partinizin kurulduğu gūnden bu gūne kadar neler yaptınız sorusuna ise şu cevabı verdi.

Genel Başkan Cemal Yıldırım Aydın bey bu gūn dūzenlediğimiz bu ziyaret programımızı takip edip bize derginizde haber sitenizde yer verdiğiniz için öncelikle çok teşekkūr ediyorum dedi.

Genel Başkan Yıldırım evet partimizi kurduğumuz gūnden bu yana genel merkez binamızı tutup gerekli dūzenlemeleri yaptık yaklaşık 65 ilimizde il başkan adaylarımız ile bire bir görūşmeler yaptık şu an 65 il başkanımızı hemen hemen belirledik ve bu illerdeki ilçe başkanlarımızıda belirledik sayılır.

Bayramdan sonra Allahın izni ile genel merkez binamızın açılışını yaptıktan sonra önce il başkanlarımızın atamalarını yapacağız dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİ, UMUT, PARTİSİ, YÖNETİMİ, TÜRKİYE'Yİ, İL, İL, DOLAŞIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı