Yeşilova Esnafspor 31 Ağustosta çalışmalara başlıyor
Haber
18 Ağustos 2021 - Çarşamba 16:20
 
Yeşilova Esnafspor 31 Ağustosta çalışmalara başlıyor
İstanbul Süper Amatör ligde mücadele veren Kūçükçekmece Yeşilova Esnafspor Futbol Kulübü yeni sezon hazırlıkları için 31 Ağustos günü start verecek.
SPOR Haberi
Yeşilova Esnafspor 31 Ağustosta çalışmalara başlıyor

İstanbul Süper  Amatör ligde mücadele veren Kūçükçekmece Yeşilova Esnafspor Futbol Kulübü yeni sezon hazırlıkları için  31 Ağustos günü start verecek.
Başkan yardımcısı ve Futbol şube sorumlusu Cem Özel yaptığı açıklamada 20 Ağustos Cuma günü kulüp Başkanımız Ahmet Ulaş başkanlığında yeni futbol sezonu için yönetim kurulu ve teknik heyet toplandı gerçekleştirecektir.
Özel ,2021-2022 Futbol sezonu planlamasını başkanımız Ahmet Ulaş öncülüğünde yönetim kurulumuz ile birlikte yaparak Allah kısmet ederse yönetim kurulumuzda  katılacağı 31 Ağustos tarihinde yeni sezon çalışmalarına başlamış olacağız.Cem Özel, yaptığı açıklamada, iç ve dış transfer çalışmalarının başladığını ifade etti. Geçtiğimiz sezon 1. Amatörü lider olarak tamamlayarak bir üst lige çıkan Yeşilova Esnafspor'un hedefinin Bölgesel Amatör Lig’inin olduğunu belirten Õzel “Şampiyon takımımızla 31 Ağustos  günü sahaya çıkarak yeni sezon hazırlıklarını başlayacağız. Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan takımımızda iç ve dış transferlerimizi sürdürüyoruz. Dinamik ve başarılı bir kadro ile inşallah bu sezonda seyir zevki yüksek bir takım kuracağız

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı