Ana Sayfa > GÜNCEL

BODRUM KALESİ KAPILARINI ULUSLARARASI BODRUM BALE FESTİVALİ İÇİN AÇIYOR.
31 Temmuz 2019
3-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında, Türkiye’den ve dünyadan seçkin bale ve modern dans yapıtlarını buluşturacak “17. Uluslararası Bodrum Bale Festivali”, Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği Sahnesi’nde başlıyor.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve ülkemizin ilk ve tek bale festivali olan “17. Uluslararası Bodrum Bale Festivali” sanatseverlerin karşısına yine zengin bir program ve büyüleyici performanslar ile çıkarak gerçek bir sanat şölenine hazırlanıyor. 
Devlet Opera ve Balesi Müdürlüklerinde dünya ve Türkiye prömiyerleri gerçekleştirilen, seyircinin büyük beğenisi ile her temsili kapalı gişe oynamış 4 çok özel eserin yanı sıra   yabancı konuk toplulukların sahneleyecekleri 2 eserle birlikte toplam 6 eserin 8 temsili festival boyunca izlenebilecek. 
Ülkemizin kültür sanat yaşantısında ayrıcalıklı bir noktada bulunan 17. Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin bu yılki yabancı konukları kendi alanlarında dünyada hayranlık uyandıran çok özel topluluklar olacak. Dünyanın en profesyonel dans topluluklarından olan Gürcü Ulusal Balesi ile dünyada Flamenko Kraliçesi olarak kabul edilen Aida Gomez ve Dans Topluluğu… 
 
FESTİVALİN AÇILIŞI
AÇILIŞ ÜNLÜ RESSAM FRİDA KAHLO’NUN
ÇARPICI YAŞAM ÖYKÜSÜNÜN ANLATILDIĞI “FRİDA” MODERN DANS ESERİ İLE
Ülkemizin kültür sanat yaşantısında ayrıcalıklı bir noktada bulunan 17. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, 3 Ağustos Cumartesi akşamı, modern dans repertuvarının beğenilen eserlerinden “Frida” adlı eserle açılıyor.  Özgür Adam İnanç’ın reji ve koregrafisi ile Mersin Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek “Frida” eseri Arturo Marquez,  Jose Pablo Moncayo ve Can Aksel Akın’ın müzikleri eşliğinde Meksikalı ressam Frida Kahlo’nun hayatını anlatıyor. Frida’nın küçük yaşta geçirdiği ağır sağlık sorunlarına rağmen resim yaparak hayata tutunma tutkusu iki perdelik modern dans eseriyle sahnede olacak.    
 
 
LA SCALA’DA 14 KEZ SAHNEYE ÇAĞIRILAN DÜNYANIN EN PROFESYONEL DANS TOPLULUĞU GÜRCİSTAN SUKHISHVILI ULUSAL BALESİ
                                               6-7 Ağustos 2019 Salı ve Çarşamba akşamları
Kafkas kültürünün binbir rengi, ihtişamı ve zarafeti ile
 iki akşam Bodrum Kalesi’nde olacak.
 
 
60 dansçı ve 10 müzisyenden oluşan dünyanın en profesyonel dans topluluğu olarak kabul edilen GÜRCİSTAN SUKHISHVILI ULUSAL BALESİ yaklaşık iki saat boyunca ritmik ve tempolu danslarını sanatseverlere sunacak. 1945 yılından bu yana performanslarını dünyanın en prestijli sahnelerinde, 90’dan fazla ülkede, 50 milyondan fazla seyirciye ulaştıran Gürcistan Sukhisivili Ulusal Balesi La Scala’daki performansında seyirciler tarafından on dört kez sahneye çağrılarak bir rekora da imza atmıştır.   
Folklorik temaları modern koreografileriyle sentezleyen muhteşem gösterileri ile Gürcü halkının savaş, kahramanlık ve aşk hikâyelerini ritmik ve tempolu adımlar eşliğinde sahneleyecekler.
 
ULUSLARARASI ARENADA BAŞARIYA ULAŞMIŞ ESER VE TOPLULUKLARI YAKINDAN İZLEMENİN MÜMKÜN OLDUĞU FESTİVALİN DEVAMINDA DEVLET OPERA VE BALESİ’NİN İKİ ÖNEMLİ KLASİK BALE ESERİ BODRUM KALESİ KUZEY HENDEĞİ’NDE SEYİRCİ İLE BULUŞTURULACAK.
 
Dünyada opera, bale ve tiyatro oyunlarına konu olan Romeo ve Jüliet’in aşkları bu defa ülkemizin ödüllü koreografları Volkan Ersoy ve Armağan Davran’ın librettosu ve özgün koreografileriyle 10 Ağustos 2019 Cumartesi akşamı İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneleniyor. Çaykovski’nin müziklerinden düzenlenerek yapılan “Romeo ve Juliet” balesi, bu yorumuyla  dünyada ilk olma özelliği taşıyor. Müzik düzenlemeleri Tolga Taviş tarafından yapılan, iki perdeden oluşan eser;  karşılaştıkları ilk anda birbirlerine büyük bir aşkla bağlanan, birbirine düşman iki ailenin çocukları Romeo ve Juliet'in tüm dünyaca bilinen hüzünlü aşk hikayesini klasik balenin tüm zarafetiyle sahneye taşıyor.   
 
Festivalin devamında programın ikinci klasik bale eseri olan ve Antalya’da Türkiye prömiyeri gerçekleştirilen “Şehrazat” balesi var. 14 Ağustos 2019 Çarşamba akşamı izleyicinin karşısında olacak bu eser, Armağan Davran’ın libretto ve koreografisi ile Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneleniyor.  Bujor Hoinic’in, müzik düzenlemelerini yaparak, Korsakov’un Şehrazat bale süiti ile yine Korsakov’un diğer önemli eserlerini birleştirdiği  “Şehrazat” eseri, etkileyici anlatımıyla festival programının önemli eserlerinden biri olarak yerini alıyor. İki perdeden oluşan eserde, Sultan Şah Levend’in oğlu Behram ile şehrin ünlü tüccarı Mahmud’un kızı Zühre’nin aşkları ve bu aşka mani olmak isteyen Vezir Ebubekir’in güzel kızı Zahara’nın ölümcül planı anlatılıyor.
 
FLAMENKO’NUN KRALİÇESİ AİDA GOMEZ VE DANS TOPLULUĞU BODRUM’DA…
 
Uluslararası arenada başarıya ulaşmış eser ve toplulukları yakından izlemenin mümkün olduğu ve tüm renkleriyle dans şölenine devam edecek 17. Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nde Flamenko ateşi bu yıl dünyaca ünlü Aida Gomez ve Dans Topluluğu ile yanacak.
Tüm dünyada “Carmen” performansıyla tanınan, dansa çok küçük yaşlarda başlayan, İspanya Ulusal Balesi'nin baş dansçılarından, flamenko ustası ve ödüllü koreograf Aída Aguda Gómez’in ( Madrid, 1967) kuruculuğunu yaptığı ve direktörlüğünü üstlendiği Aida Gomez Dans Topluluğu özgün “Carmen” yorumlarıyla 17 ve 18 Ağustos 2019, Cumartesi ve Pazar akşamları iki kez sahnede olacak. Bizet’in unutulmaz müzikleri, bu özel “Carmen” gösterisi için Jose Antonio Rodriguez tarafından düzenlenmiş. Dünya turnelerine devam eden topluluk, en son 2006 yılında ülkemizde de gösterilerini sergileyerek büyük beğeni toplamıştı.
Ülkemizin nadide tatil beldesi Bodrum’da bu yıl on yedincisi gerçekleştirilecek “Uluslararası Bodrum Bale Festivali”, bu yıl da Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediye’nin değerli katkılarıyla gerçekleştirilmekte ve sanatseverlerin yoğun talebi sayesinde her geçen yıl güçlenen sanatsal niteliği ile yoluna devam etmektedir.
 
Festivalin kapanışı İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin genç ve dinamik grubu Modern Dans Topluluğu İstanbul ( MDTist)in “Jizel”  dans- drama eseri ile gerçekleşecek. 
 
Bir dünya klasiği olan Giselle balesi’nin koreograf Aysun Aslan tarafından modern bir dans drama formunda sunumu olan “Jizel” eseri, 21 Ağustos 2019 Çarşamba akşamı İstanbul Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu MDTİstanbul tarafından sahnelenecek.  Giselle balesi, JİZEL ismi ile bulunduğumuz coğrafyaya has, günümüz sosyal dokusunda örülen bir form ile hayat buluyor. Albrecht, Giselle, Hilarion, Myrtha gibi klasik karakterlerin, Alb, Jizel, Hila, Mirta olarak tanımlandığı ve Aysun Aslan’ın özel uslübuyla anlatıldığı bu farklı JİZEL dünyasının güncelliği, Adolphe Adam’ın klasik değeri ile bütünleşiyor. Seyirciye son derece dinamik ve coşkulu anlar yaşatacak bu özel eser ile 17. Uluslararası Bodrum Bale Festivali sona erecek.   
Ülkemizin nadide tatil beldesi Bodrum’da bu yıl onyedincisi gerçekleştirilecek “Uluslararası Bodrum Bale Festivali”, bu yıl da Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediye’nin değerli katkılarıyla gerçekleştirilmekte ve sanatseverlerin yoğun talebi sayesinde her geçen yıl güçlenen sanatsal niteliği ile yoluna devam etmektedir.
 
 Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Başlık Tarih
 
AHİLİK KÜLTÜRÜ BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞATILIYOR20 Eylül 2019
SOKAK HAYVANLARININ DOSTU 'VETBÜS' KARTAL'DA20 Eylül 2019
ALZHEİMER GÜNÜ’NDE SAHNE ALDILAR20 Eylül 2019
MUŞLULARDAN BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL'E ZİYARET20 Eylül 2019
KARTALLI KADINLARA ÜCRETSİZ TERAPİ HİZMETİ20 Eylül 2019
KAĞITHANE'DE GAZİLER UNUTULMADI20 Eylül 2019
BERTEKS TEKNİK TEKSTİL İLE TEKNOFESTTE YERİNİ ALDI20 Eylül 2019
2018 YILI GELİR DAĞILIMI İSTATİSTİKLERİ BELLİ OLDU20 Eylül 2019
RUSYA VE UGANDA DEVLETLERARASI BİR ANLAŞMAYA İMZA ATTI20 Eylül 2019
KASTAMONU TANITIM GÜNLERİ'NİN AÇILIŞI KILIÇDAROĞLU,İMAMOĞLU VE YÜKSEL'İN KATILIMIYLA YAPILDI20 Eylül 2019
BEYLİKDÜZÜ YENİ YETENEKLERİNİ ARIYOR20 Eylül 2019
AVCILAR BELEDİYESİ’NDEN KEDİ EVLERİYLE İLGİLİ KARAR20 Eylül 2019
MACARİSTAN'IN GELİŞMİŞ SU TEKNOLOJİLERİ İSTANBUL'DA TANITILDI20 Eylül 2019
OKULDA BAŞARININ ANAHTARI, EVDE KONUŞULAN DİL20 Eylül 2019
SAMSUNG, GELECEĞE DAİR ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ20 Eylül 2019
SABANCI HOLDİNG ÇİMENTO SEKTÖRÜNDE 50 YILI GERİDE BIRAKTI20 Eylül 2019
FİLLİ BOYA “ZAFERE SELAM” PROJESİYLE20 Eylül 2019
DOĞALGAZ FATURASINDAN TASARRUF EDİN20 Eylül 2019
KUVEYT TÜRK'E EN İYİ VARLIK YÖNETİMİ ÖDÜLÜ20 Eylül 2019
EKREM İMAMOĞLU’NDAN HASTANE ZİYARETİ20 Eylül 2019
EKREM İMAMOĞLU’NDAN HASTANE ZİYARETİ20 Eylül 2019
SİZCE KADIN CİNAYETLERİNİN TEMELİNDE NE VAR?19 Eylül 2019
SUR YAPI KAYNAK YARATMAYA DEVAM EDİYOR19 Eylül 2019
C - MAJOR İŞ’TEN SESLER KOROSU BODRUMLU ENLELLİLER İÇİN SAHNE ALDI19 Eylül 2019
YÜZDE 10 İADE AVANTAJI DEVAM EDİYOR19 Eylül 2019
ÜNİVERSİTELİLER ANNELER İÇİN AYAĞA KALKTI19 Eylül 2019
GEFCO TÜRKİYE YENİ DEPO VE GÜMRÜKLÜ ALANINI AÇIYOR!19 Eylül 2019
“GAZİLER VE ŞEHİT YAKINLARI YEMEKTE AĞIRLANDI”19 Eylül 2019
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ ‘BİLGİ GÜNCELLEME’ İLE GÜNCELLENDİ19 Eylül 2019
ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZE VEFA 19 Eylül 2019
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI'NDAN ULUSLARARASI PROJE19 Eylül 2019
BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN YÜKSEL'E ZİYARET19 Eylül 2019
AVCILAR’DA DİLENCİ VE CANLI HAYVAN OPERASYONU19 Eylül 2019
İSTGAD yönetiminden Başkan Gökhan Yüksel'e ziyaret18 Eylül 2019
TEB “Konut Kredisi” faizini yüzde 1,15’e düşürdü18 Eylül 2019
VakıfBank reel ekonomiye kaynak sağlamaya devam ediyor: VakıfBank’tan TLREF’e endeksli ticari kredi18 Eylül 2019
BAŞKAN ÖZTEKİN: ‘’EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ’’18 Eylül 2019
FOTOĞRAF YERİNİ VİDEOYA BIRAKIYOR18 Eylül 2019
“Ertelenen konut talebi konut kredisi faiz indirimi sonrası tekrar canlandı”18 Eylül 2019
YENİ PIRELLI SCORPION TOPRAK LASTİKLERİ İLK KEZ KULLANILDIĞI DÜNYA RALLİ ŞAMPİYONASININ TÜRKİYE YARIŞINDA PODYUMA DAMGA VURDU18 Eylül 2019
İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük Satıldı18 Eylül 2019
ÖĞRENCİLER ZABITALARIN GÜVENLİ ELLERİNDE18 Eylül 2019
Afyonkarahisarlı Maden İhracatçılarının Gurur Gecesi18 Eylül 2019
Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa18 Eylül 2019
TEKNOFEST: Nuri Demirağ'ın uçağının simülasyonuna ziyaretçilerden yoğun ilgi18 Eylül 2019
ADNAN MENDERES’İN ÖLÜMÜ TÜRK MİLLETİNİN ORTAK ACISIDIR18 Eylül 2019
Bağcılar Belediyesi 7 projesiyle Teknofest’te görücüye çıktı18 Eylül 2019
TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ İNOVATİF FİNANSMAN SİSTEMİ TEKNOFEST’TE18 Eylül 2019
Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje18 Eylül 2019
Pegasus’tan Türkiye’de bir ilk: Kontuarda sıra beklemeden seyahat18 Eylül 2019
İŞ'TEN SESLER KOROSU BU AKŞAM BODRUM ANTİK TİYATRO'DA14 Eylül 2019
GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin: “Kentsel Dönüşüm Eylem Planı’yla ülke olarak güvenli ve sağlıklı yapılara kavuşmamız hızlanacak”13 Eylül 2019
Privia Security Android'de ''Joker'' Riski Hakkında Uyarıyor13 Eylül 2019
Halkbank’tan 1,1 milyar TL tutarında TLREF’e endeksli dört farklı bono ihracı13 Eylül 2019
DEMOKRASİ TARİHİNİN EN KARA GÜNÜ BU YIL DA UNUTULMADI13 Eylül 2019
Kuveyt Türk’ten Anadolu Sanayi Devrimi kitabı13 Eylül 2019
Basic yalınlığı teknolojiden gelen lüksle buluştu13 Eylül 2019
L'Oréal Türkiye ve UNESCO, 2019’un bilim kadınlarını açıkladı13 Eylül 2019
Akgün, Başkan Yardımcısı Başak Sancar’ın acısını paylaştı13 Eylül 2019
Ormancılık Endüstrisi, Kastamonu Entegre’nin Düzenlediği Panelde Bir Araya Geldi!13 Eylül 2019
Ormancılık Endüstrisi, Kastamonu Entegre’nin Düzenlediği Panelde Bir Araya Geldi!13 Eylül 2019
KUZEY MAKEDONYA CUMHURİYETİ’NDE 6. RESTORANINI AÇTI13 Eylül 2019
İETT, HT 48 hattında otobüs ve sefer sayılarını arttırdı13 Eylül 2019
Elektrik faturasını fastPay ile ödeyene CK Enerji Boğaziçi Elektrik’ten % 10 iade fırsatı13 Eylül 2019
Teknopark İstanbul Teknofest’e Çıkarma Yapıyor13 Eylül 2019
KADIKÖY’DE ‘KİŞİSEL GELİŞİM’ ZAMANI13 Eylül 2019
YILLARA GÖRE EVLENME VE BOŞANMA SAYILARI BELLİ OLDU13 Eylül 2019
Yeni NISSAN JUKE, kompakt araç sınıfını baştan yaratıyor!13 Eylül 2019
ÖFKELİ KALABALIK SORUYOR: “NEDEN MUTSUZSUN DÜNYA”13 Eylül 2019
Zyxel’den Yeni Ağ Güvenliği Hizmeti; AiShield13 Eylül 2019
RED’Lİ SANATSEVERLER, CONTEMPORARY ISTANBUL’U VODAFONE TV’DE DENEYİMLEYEBİLECEK13 Eylül 2019
Blokzincir’e Hâkim Tarım Ticareti ve İşletmeciliği Uzmanları Yetişecek13 Eylül 2019
TBV ve SAS’ın “Dijital Teknoloji Geliştiriciler” projesi “Eğitici Eğitimleri” ile büyüyor!13 Eylül 2019
Mac ve iOS kullanıcılarına yönelik kimlik avı saldırıları 1,6 milyona ulaştı13 Eylül 2019
Erkek işi’ olarak bilinen işlerde kadınları ‘usta’ yapan proje: Kadın Ustalar13 Eylül 2019
ZUCHEX FUARI 2019’DA FAKİR’E YOĞUN İLGİ13 Eylül 2019
Başkan Gökhan Yüksel'den birlikte çalışma vurgusu13 Eylül 2019
Balkanlar’a çift namlulu siber saldırı 13 Eylül 2019
Ricardo Villalobos, Limits Off Sponsorluğunda Yeniden İstanbul’da!13 Eylül 2019
Dell Dünyanın En Esnek Modüler Bilgisayarını Tanıttı13 Eylül 2019
BELÇİKA ÇİKOLATASI GODIVA’DA FARKLI LEZZETLERLE BULUŞUYOR13 Eylül 2019
PIRELLI, FORMULA 1 VE FORMULA 2 İÇİN GELİŞTİRDİĞİ YENİ 18 İNÇ LASTİKLERİNİ TANITTI13 Eylül 2019
BAŞKAN KERİMOĞLU, ÖZGÜRLÜK MEYDANI’NDA BİNLERCE AŞURE İKRAM ETTİ12 Eylül 2019
GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin: “ Konut kredisi faizinin yüzde 1’in altına düşmesi sektöre canlılık kazandıracak”12 Eylül 2019
Kartal’da Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşura ve Lokma Dağıtımı Gerçekleştirildi 12 Eylül 2019
ENGELSİZ FİLMLER FESTİVALİ 7. KEZ SİNEMASEVERLERLE BULUŞUYOR12 Eylül 2019
“RÜZGAR SEKTÖRÜ YENİ YEKDEM’LE UMUT TAZELER”12 Eylül 2019
DÜNYANIN GÖZÜ AFYONKARAHİSAR’DAYDI12 Eylül 2019
50 GÜNDE 6 ŞUBE AÇAN DOYUYO!, HIZLA TÜM TÜRKİYE’YE YAYILMAYI HEDEFLİYOR.12 Eylül 2019
Avrupa’nın karanlık fabrikalarına ‘Türk’ imzası12 Eylül 2019
Forum İstanbul’da çocuklar hem yarışacak hem eğlenecek 12 Eylül 2019
Kartal’ın İlk Satranç Akademisi Açılıyor12 Eylül 2019
SARIYER BELEDİYESİ’NDEN 23 DEV PROJE12 Eylül 2019
Pegasus’un ilk A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı12 Eylül 2019
Çin Kalkınma Bankası’ndan TSKB’ye 200 Milyon ABD Doları Kredi12 Eylül 2019
MICHELIN LTX Force, Türkiye Rallisi’nde Sahneye Çıkıyor12 Eylül 2019
Oyak Renault’ya Mükemmellik Ödülü12 Eylül 2019
AVCILAR BELEDİYESİ’NDEN VEFA ÖRNEĞİ12 Eylül 2019
OKULLAR AÇILDI, SİNCAN BELEDİYESİ KANTİN DENETİMİNİ ARTTIRDI12 Eylül 2019
OKULLAR AÇILDI, SİNCAN BELEDİYESİ KANTİN DENETİMİNİ ARTTIRDI12 Eylül 2019
Sosyal, Kültürel ve Mesleki Kurs Kayıtları Başladı11 Eylül 2019
Yeni eğitim öğretim yılında aileler, Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom’da 11 Eylül 2019
ZABITA EKİPLERİ ÖĞRENCİLER İÇİN GÖREV BAŞINDA11 Eylül 2019
Kartal Belediyesi’nden Okullara Temizlik Hizmeti 11 Eylül 2019
Türkiye’de ilk kez Maden Arama Kurtarma Yarışması yapılıyor11 Eylül 2019
İçsel ve Düşsel Öyküler Büyükçekmece’de sergilendi11 Eylül 2019
Büyükçekmece Belediyesi ve Arel Üniversitesi’nden eğitim seferberliği11 Eylül 2019
Kartal Belediyesi’nden Minik Öğrencilere, Çanta ve Kırtasiye Desteği11 Eylül 2019
OTİZM FARKINDALIĞI İÇİN “ODAKLANAMAYAN KAMPANYA” 11 Eylül 2019
Kayınvalidesinden 23 Yıllık Damadına Böbrek11 Eylül 2019
Vizyoner Kadınlar Derneğinden Yeni Bir Proje: 'Ailede İlk Adım İletişim'10 Eylül 2019
ÖRNEK KIDEMLİ VATANDAŞLAR İSTANBUL’DA BULUŞUYOR!07 Eylül 2019
Kartal Belediyesi’nden Yıkılacak Binalara ‘Asbestten Temizleme’ Şartı05 Eylül 2019
ESKİŞEHİR TARIM FUARI’NDA, NEW HOLLAND’DAN KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR05 Eylül 2019
Yüzlerce sporcudan çöp toplama etkinliği05 Eylül 2019
Aile Merkezlerinde kayıtlar başlıyor30 Ağustos 2019
Büyük Zafer’in 97. Yılı Bağcılar’da coşkulu ve gururlu bir törenle kutlandı30 Ağustos 2019
Kartal’da 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları, Coşku İle Başladı30 Ağustos 2019
BAŞKAN ÖZTEKİN: MALAZGİRT RUHUNU YAŞATACAĞIZ27 Ağustos 2019
Kartal’da Park Bakım Çalışmaları Devam Ediyor27 Ağustos 2019
Kartal’da Park Bakım Çalışmaları Devam Ediyor27 Ağustos 2019
KADFEST İLE KADIKÖY’DE CAZ SESLERİ27 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ’NDE 3.SAHAF FESTİVALİ BAŞLIYOR27 Ağustos 2019
TÜRKİYE’NİN SEMBOL PROJESİ “TEMA İSTANBUL BAHÇE”DE YAŞAM BAŞLADI27 Ağustos 2019
SİBER ZORBALIK VE SOSYAL MEDYADA TACİZİN HUKUKÇASI27 Ağustos 2019
Çocukların çalıştığı ilk reklam ajansı KidzMondo’da açıldı27 Ağustos 2019
Moskova’da Türk Müziği Dinletisi27 Ağustos 2019
​Mamak’ta göç çalıştayı düzenlendi27 Ağustos 2019
Mamak tarımın merkezi olacak27 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel ve CHP Kartal İlçe Yönetimi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile buluştu27 Ağustos 2019
Kore yolcusu Kartallı genç dövüşçü Başkan Gökhan Yüksel'i ziyaret etti27 Ağustos 2019
​REHBER KÖPEKLER 7. ENGELSİZ FİLMLER FESTİVALİ’NDE27 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel, ilkokuldaki sıra arkadaşının nikâhını kıydı27 Ağustos 2019
İstanbul Rooftop Festival, bu sene It’s Chiller Time desteği ile27 Ağustos 2019
Büyükçekmece Belediyesi Meslek Edindirme Kursları başlıyor 27 Ağustos 2019
Zeytinburnu’nda Okullar Yeni Öğretim Yılına Hazır 27 Ağustos 2019
SONBAHARIN ÇİÇEKLERİ ETNİK TASARIM İLE BİR ARAYA GELİYOR 27 Ağustos 2019
Büyükçekmeceli Ekin, Yenice MTB CUP’ta ikinci oldu 27 Ağustos 2019
HANÇERLİ: BAŞKA BİR YEREL YÖNETİM MÜMKÜN27 Ağustos 2019
Müzik, spor ve tatili birleştiren şölen26 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi’nin Acı Kaybı22 Ağustos 2019
Mustafa Necati Etüt Merkezi ve Kız Yurdu açılış için gün sayıyor26 Ağustos 2019
İDO’nun Büyükçekmece - Mudanya seferlerine yoğun ilgi26 Ağustos 2019
ESEV KAYITLARI BAŞLADI26 Ağustos 2019
Büyükçekmece’de Halk Akademisi Sahne Sanatları Kursları başlıyor!26 Ağustos 2019
​BEYLİKDÜZÜ’NDE OKULLAR YENİ DÖNEME İTİNAYLA HAZIRLANIYOR 26 Ağustos 2019
6. BARIŞ VE SEVGİ BULUŞMALARI, BEYLİKDÜZÜ’NDE BAŞLIYOR26 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ “BAYRAM YARDIMLARI” GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜ26 Ağustos 2019
Büyükçekmece Belediyesi geleceğin şampiyon tenisçilerini yetiştiriyor26 Ağustos 2019
İmamoğlu ve Akgün’den tarihi duyarlılık26 Ağustos 2019
Türkiye’nin gururu milli atletlere ünlülerden destek yağdı26 Ağustos 2019
Engelliler 30 Ağustos Zaferi’ni suya dalarak kutlayacak26 Ağustos 2019
AVCILAR’DA OKULLAR YENİ DÖNEME HAZIRLANIYOR26 Ağustos 2019
DERS VE ETÜT DESTEĞİYLE 220 ADAY ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİ 26 Ağustos 2019
"BİZ TEK YÜREK" İN, YÜREGİNİ AL, DARÜLACEZE’YE GEL!. BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!..!..20 Ağustos 2019
Türkiye Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma!..17 Ağustos 2019
DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK KÜLTÜR DERNEĞİ BEYKOZ’DA PİKNİKTE BULUŞTU!... 16 Ağustos 2019
TURAN HANÇERLİ’DEN BAYRAM MESAJI09 Ağustos 2019
Kartal Sahili’nde Temizlik Seferberliği15 Ağustos 2019
CHP'li ilçe başkanlarından Başkan Gökhan Yüksel'e tebrik ziyareti15 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel, belediye personeliyle bayramlaştı 15 Ağustos 2019
BAYRAM KÜLTÜRÜ SİYASETE YANSIDI15 Ağustos 2019
ÇOCUKLAR BAYRAM SEVİNCİNİ ERKEN YAŞADI 09 Ağustos 2019
KAĞITHANE’DE KENT ESTETİĞİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI16 Ağustos 2019
KADIKÖY’ÜN ROBOTİK ÇOCUKLARI SÜRÜCÜSÜZ OKUL SERVİSİ İLE DÜNYA REKORU KIRDI 09 Ağustos 2019
İyilikte payınız oldu 16 Ağustos 2019
Türkiye’den Yemen’e 11 sağlık merkezi16 Ağustos 2019
Süleymaniye Camisi’nde Bayram Sabahı Coşkusu15 Ağustos 2019
Minik dâhiler Ege Perla’da 16 Ağustos 2019
BAKSM’DE ÜCRETSİZ SİNEMA KEYFİ BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ SİNEMA GÜNLERİ BAŞLADI16 Ağustos 2019
BİR LİSE, İKİ DİPLOMA16 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ’NÜN EN TEMİZ KURBAN ÇADIRI SAHİPLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ15 Ağustos 2019
BAŞKAN AKPOLAT’TAN LÖSEV’E DESTEK ÇAĞRISI!16 Ağustos 2019
BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPILDI 15 Ağustos 2019
Başkan Akgün: Bayram, ülkemize huzur ve mutluluk getirsin15 Ağustos 2019
Kılıçdaroğlu, Akgün ve partililerinin bayramını kutladı15 Ağustos 2019
ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ TÜRKİYE DENİZ CANLILARI MÜZESİ 15 Ağustos 2019
Engelliler 6 ayda 2 bin oyuncak tren yapıp sattı15 Ağustos 2019
TURAN HANÇERLİ’DEN HALK PLAJINDA SABAH SPORU15 Ağustos 2019
​Sanayici baba oğuldan ‘Engelsiz Havuzlar’16 Ağustos 2019
Rize’de Red Bull Formulaz zamanı 16 Ağustos 2019
OYAK’tan bölgesel liderlik hamlesi16 Ağustos 2019
Mamak’ta yaz akşamları dolu dolu geçiyor 16 Ağustos 2019
BAŞKAN ÖZTEKİN: ‘’VATANDAŞIMIZ İSTEDİ, BİZ YAPTIK’’16 Ağustos 2019
MİLLİ FUTBOLCU METİN TEKİN’LE DAHA ÇOK SPOR DAHA ÇOK KADIKÖY16 Ağustos 2019
MASALSEVER ÇOCUKLAR YAŞAM VADİSİ’NDE BULUŞUYOR MASAL ATÖLYESİNDE KEYİFLİ DAKİKALAR 16 Ağustos 2019
Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi, 7 projeyle TEKNOFEST’e katılıyor16 Ağustos 2019
BÜYÜK ACIYI 20. YILINDA ANIYOR, TEDBİRLERİMİZİ ALIYORUZ16 Ağustos 2019
DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ’NCE BOĞAZ TURLU BAYRAMLAŞMA!..13 Ağustos 2019
İGTOD’DAN KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNE BAYRAM HEDİYESİ09 Ağustos 2019
GAZİANTEP BELEDİYESİ’NDEN PANASONIC FUJISAWA AKILLI ŞEHRİNE ÜST DÜZEY ZİYARET09 Ağustos 2019
VELİEFENDİ BAĞ CAMİİ KURAN KURSU'NUN GÖRKEMLİ MEZUNİYET TÖRENİ09 Ağustos 2019
SİVAS HAFİK 10. ALİBABA ASA SUYU ETKİNLİKLERİ’NDE DOĞA BİLİNCİ ÖNE ÇIKTI!..07 Ağustos 2019
SPOR OKULLARI’NDAN BÜYÜK FİNAL 07 Ağustos 2019
Rafi AY: “ Binlerce İşçiyi Aynı Çatı Altında Birleştirdik”07 Ağustos 2019
Zeytinburnulu Gençlere ’9 Ülkeden Misafir’07 Ağustos 2019
Mobilya ihracatı 7’inci ayda 1.946 milyar dolar olarak gerçekleşti07 Ağustos 2019
TURAN HANÇERLİ'DEN KAZ DAĞLARI'NDAKİ DOĞA KATLİAMINA TEPKİ07 Ağustos 2019
TİM BAŞKANI İSMAİL GÜLLE’DEN BÜYÜKELÇİLERE İHRACATA DESTEK ÇAĞRISI07 Ağustos 2019
SARIYER TEMİZ VE GÜVENLİ KESİM ALANI İLE BAYRAMA HAZIR 07 Ağustos 2019
SİİRTLİLER DARÜLACAZE SAKİNLERİNi UNUTMADI 07 Ağustos 2019
SARIYER’DE EVDE SAĞLIK HİZMETİ07 Ağustos 2019
ROSATOM’un İlk Uluslararası Balıkçılık Turnuvası Rusya’da Yapıldı07 Ağustos 2019
Yerin 50 metre altında sivrisinek mücadelesi07 Ağustos 2019
Pendik Belediyesi Spor Okulları’ndan Milli Takım’a...07 Ağustos 2019
Vatandaşlara müzik eşliğinde hizmet veriyorlar 07 Ağustos 2019
Marmaris’te İdil Biret rüzgarı esti07 Ağustos 2019
Mamak’ta yaz konserleri sona erdi07 Ağustos 2019
Camiler bayrama hazır 07 Ağustos 2019
Söz Mamaklıda07 Ağustos 2019
Mamak’ta şenlik var 07 Ağustos 2019
ŞEHRİN STRESİNİ ‘HOBİ BAHÇESİ’NDE ATIYORLAR07 Ağustos 2019
Dünya Gençliği Kızılay Kampında Buluştu 07 Ağustos 2019
Bağcılar’da huzurlu, temiz ve güvenli bir bayram için hazırlıklar tamamlandı07 Ağustos 2019
KÜÇÜKÇEKMECE’DE SPORUN MEVSİMİ YOK07 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel'den emekliye ayrılan belediye personeline ahde vefa07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi, Asfalt Onarım Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor07 Ağustos 2019
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ'NDEN: KURBAN ALIRKEN DE KESERKEN DE DİKKAT!07 Ağustos 2019
Kaz Dağları’na Dokunma! 07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi İlçe Sorunlarına Muhtarlar ile Çözüm Bulmaya Devam Ediyor 07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi’nden Anne Çalışanlara 8 Haftalık Ücretli İzin Desteği 07 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel: “Sporda Tesisleşmeyi ve Yeni Stad Projesini Hayata Geçirmeliyiz”07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi’nden Masal Gibi Bir Festival07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi, Amerikan Beyaz Kelebeğine Karşı Biyolojik Mücadele Başlattı07 Ağustos 2019
İBB'den Kartal'a üst düzey ziyaret 07 Ağustos 2019
KAĞITHANE’DE GIDA İŞYERLERİ DENETLENDİ07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi Triatlon Balkan Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yaptı07 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel'den Cevizli Meydanı müjdesi 07 Ağustos 2019
Otobüs şoförlerinden örnek davranış07 Ağustos 2019
27 FARKLI CAMİDE 4 BİNE YAKIN ÇOCUK BULUŞTU07 Ağustos 2019
13 ülke genci Büyükçekmece’de ağırlandı07 Ağustos 2019
BOB BARBECUE İLE ŞEHİRDE SONBAHAR07 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ KURBAN BAYRAMI’NA HAZIR07 Ağustos 2019
SADAKO SASAKİ BEYLİKDÜZÜ’NDE ANILDI 07 Ağustos 2019
Yeni yapılara kesintisiz enerji zirvesi07 Ağustos 2019
Bağcılar Mehmet Akif Camii’nin temeli atıldı07 Ağustos 2019
Bakan Pakdemirli Arnavutköy'de Elektrikli Traktörü Test Etti07 Ağustos 2019
İDO 40 ek seferle hizmet verecek. 05 Ağustos 2019
Red Bull Uçuş Günü’ne ünlü akını05 Ağustos 2019
“HALK NE DERSE O”05 Ağustos 2019
BAŞKAN ERCAN SİNCAN BELEDİYESPOR YENİ SEZON AÇILIŞINA KATILDI05 Ağustos 2019
SİNCAN BELEDİYESİNDEN DEV ARSA YATIRIMI05 Ağustos 2019
​SİNCAN’DA KURULAN KÖYLÜ PAZARLARI İLE DOĞRUDAN TÜKETİCİYE HİZMET05 Ağustos 2019
Site Havuzlarında ‘Ücretsiz Yüzme Eğitimi05 Ağustos 2019
Türkiye, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’yla UEFA Şampiyonlar Ligi’nde05 Ağustos 2019
Dünyanın en iyi festivali sona erdi 05 Ağustos 2019
Oktay Ekşi: Ödülü hapishanelerdeki meslektaşlarım adına alıyorum05 Ağustos 2019
Musa Eroğlu, türkülerini onbinlerce hayranı ile birlikte söyledi05 Ağustos 2019
Hobi bahçeleri Büyükçekmeceli engellilere terapi oldu05 Ağustos 2019
ETİKET UYGULAMASINA GERİ DÖNÜLÜYOR .05 Ağustos 2019

Radyo Canlı Yayın
FIRSATLAR
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler
CH