Ana Sayfa > GÜNCEL

Rafi AY: “ Binlerce İşçiyi Aynı Çatı Altında Birleştirdik”
07 Ağustos 2019
Öz İplik İş Sendikası 42. Kuruluş Yıldönümünü, 6 Ağustos 2019 tarihinde Ankara’da bir dizi etkinlikle kutlandı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


Kuruluş yıl dönümüne, Konfederasyonumuz HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Genel Başkanımız Rafi AY, Sendikamızın Kurucu Genel Başkanı Mehmet ER, ÇASGEM Başkanı Abdurrahim Şenocak, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri, sendikamızın  yönetim kurulu üyeleri şube-il-ilçe başkan ve yöneticileri, genel merkez personeli ve kadın komitesi üyeleri katıldı.
Programımız, 42. Kuruluş Yıldönümü anısına düzenlenen gala yemeği ve Ankara Seğmenlerinin gösterisiyle başladı. Sendikamızın tarihini anlatan kısa film gösteriminin ardından program, açılış konuşmalarıyla devam etti.
ÖZ İPLİK İŞ Sendikası Genel Başkanı Rafi AY: “Öz İplik-İş Sendikası Binlerce İşçiyi Aynı Çatı Altında Birleştirdi”

Genel Başkanımız Rafi Ay, “7 Ağustos 1978 yılında Mehmet Er önderliğinde kurulan Öz İplik-İş Sendikamızın 42. Kuruluş Yıldönümünü kutlamanın onurunu, heyecanını ve haklı gurunu yaşıyoruz. Genç dinamik ve idealist 7 tekstil işçisinin Gaziantep'te attığı adımlar, bugünlere kadar uzanan büyük bir hareketin habercisi oldu. Bu hareket, Öz İplik İş Sendikası çatısı altında, yüzlerce, binlerce işçiyi birleştiren, bir işçi hareketine dönüştü” dedi.
“Binlerce Tekstil İşçisinin Sesi Olduk”
 
Öz İplik-İş tarihinin mücadelelerle dolu olduğunu anımsatan Ay, “Sendikamız 12 Eylül 1980'den sonra, darbeciler tarafından kapatıldı. 6 ay kapalı kalan Öz İplik-İş, yılmadan haklı mücadelesini sürdürdü. Hukuk mücadelesini kazanarak, binlerce tekstil işçisinin sesi olmayı başardı. Bugünlere gelmemizde emeği geçen sendikamızın Kurucu Genel Başkanı Mehmet Er’e ve bu büyük mücadelenin isimsiz kahramanlarına teşekkürü bir borç biliyorum” diye konuştu.
Ay, “Üyesi olduğumuz HAK-İŞ Konfederasyonu ile Avrupa Sendikaları Federasyonu ve Tüm Endüstri Küresel İşçi Sendikaları Federasyonu’nun  saygın ve etkin bir üyesi olarak ulusal ve uluslar arası emek hareketine katkı veriyoruz” ifadelerini kullandı.“Kurucularımızın Açtığı Yolda Hız Kesmeden Yürüyoruz”
 
Öz İplik-İş Sendikası’nın 42 yıl önce, alınteri için yola çıkanların, kendi değerleri üzerinde onurla yürüyenlerin izinde “Hedef İşkolunda Lider Sendika” diyerek, kurucularının açtığı yolda lider sendika olmak için azim ve kararlılıkla mücadelesini hız kesmeden sürdürdüğünü belirten Ay, “Öz İplik-İş Sendikamız işkolunun 2. en büyük, Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in 6. büyük, sendikası olarak sektörün ve çalışanların güvenli ve sağlam bir çatısı haline gelmiştir” şeklinde konuştu.
“Öz İplik-İş, İşçilerin Tek Adresi Olmuştur”
 
Genel Başkanımız Rafi AY, Öz İplik-İş Sendikasının 18 farklı bölgede bulunan başkanlıkları, işyeri baştemsilcileri, temsilcileri ve kadın komitesiyle Türkiye’nin dört bir yanında büyük bir aile haline geldiğini dile getirerek; "Öz İplik İş, gücünü her daim emekten aldığı için işçilerin tek adresi olmuştur.1978 yılında, Hasyün Halı Fabrikası ve Öz Anadolu Konfeksiyon ile başlayan Öz İplik-İş yolculuğu,  bugün 32 bin 481 kişilik çok geniş bir aileye sahiptir" dedi.
Öz İplik-İş Sendikasının ulaştığı küresel güçle Somali’den Amerika’ya ve dünyanın her yerine uzanan vizyonuyla dünyanın 8 ülkesinde bulunan 11 sendika ile işbirliklerinin devam ettiğini belirten Ay, “Bu vizyonumuzu yeni coğrafyalarda yeni sendikalar katarak zenginleştirmeye devam ediyoruz” dedi.
Sendikamızın yürütmüş olduğu faaliyetlere değinen Ay, “Çalışma hayatına katkıları tartışılamayacak kadar önemli olan ve insan hayatına dokunan; kadın, aile, liderlik, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki proje ve eğitim faaliyetlerimizle öncü çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu. 2019 yılı Temmuz verilerine göre Tekstil işkolunda 1 milyon 92 bin 76 kişiden sadece 98 bin 760 kişinin sendikalı olduğunu açıklayan Ay, “Öz İplik-İş Sendikası olarak hedefimiz, işkolumuzda çalışan işçilerin çoğunluğunun sendikalı ve toplu sözleşmeden yararlanır hale getirmektir” ifadelerini kullandı.
 


“İşkolumuzdaki Emekçilerin Hak Mücadelesini Kararlılıkla Sürdürüyoruz”
 
Tekstil işkolunun Türkiye’nin en önemli sektörlerinden birisi olduğunu vurgulayan Ay, “Tekstil ve hazır giyim yılda 25 milyar dolardan fazla ihracat yapılan sektördür. Tekstil sektöründe düzenli olarak yıllık 20 milyar dolar dış ticaret fazlası veriyoruz. Her yıl ülkemizin cebine net 20 milyar dolar döviz koyuyoruz. Böylesine önemli bir sektörde çalışanlar hak ettiği payı alamıyorlar. Öz İplik-İş Sendikası olarak işkolumuzda çalışan emekçilerin hak mücadelesini kararlılıkla sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
“Instagram Fotoğraf Yarışması Düzenledik”
 
Ay, “Öz İplik-İş Sendikası Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde sadece üyelerimize açık olan ve sendikalar arasında bir ilk olan Instagram üzerinden katılım kabul edilen “Tekstil Sektöründe Emek” temalı bir fotoğraf yarışması düzenledik.
Çünkü kişi yaptığı işi en iyi anlatandır. Biz de fotoğraf yoluyla üyelerimizin yaptığı işi, verdiği emeği paylaşmalarını, farkındalık yaratmalarını istedik. Yarışmayla tekstil sektörüne emeğiyle değer katan çalışanların kendi emeklerini fotoğraf aracılığı ile ifade etmelerine olanak sağlamak istedik. 1-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışmamıza 324 fotoğraf başvurdu” açıklamasında bulundu.
“Vefa ekenler, vefa bulacaklardır”
 
Vefa ekenler, vefa gösterenlerin vefa bulacağına inandıklarını dile getiren AY, “Biz bu gerçeğin farkında ve bilincinde olarak 13. Olağan Genel Kurulumuzda göreve geldiğimizde bazı kararlar aldık. Bunlardan biri de vefayı yok saymayacağımız oldu. Bir vefa örneği olarak, her yıl sendikamızın kuruluş yıldönümünde teşkilatımız içerisinde sendikamıza emek ve gönül verenlere bir plaket ve hediye takdimini başlatmış bulunuyoruz” dedi.
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut ARSLAN:“Kuruluş Yıldönümlerini Yeni Bir Başlangıç, Yeni Bir Adım Olarak Değerlendirmeliyiz”
 
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan Öz İplik-İş Sendikası’nın 42. Kuruluş Yıldönümünü kutlayarak, “Öz İplik-İş Sendikamız yeni bir sendikal dili ve kültür anlayışını kendine özgü yaklaşımıyla yeni bir yol açma yolunda ilerleyen tekstil işkolundaki önemli bir sendikamızdır” dedi.
Anma toplantılarında mütevazi olarak bir araya gelmeleri, birlik; beraberlik ve dayanışmanın, bugüne kadar yapılan faaliyetlerin yeni dönem için hazırlık, yeni bir nefes ve yeni bir başlangıç olması adına çok anlamlı bulduğunu belirten Arslan, “Öz İplik-İş Sendikamızı böyle bir yola girmiş olmasından dolayı tebrik ediyorum. Daha sonraki yıldönümlerini başarılarımızı daha da ileriye taşımak, elde ettiğimiz imkanlarımızı geliştirmek, eksiklerimizi gözden geçirip yeni dönemde ortadan kaldırmak adına yeni bir başlangıç ve yeni bir adım olarak değerlendirmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.INSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI
 
Öz İplik İş Sendikası 42. Kuruluş Yıldönümü faaliyetleri kapsamında düzenlediği Öz İplik-İş Sendikası üyelerinin Instagram üzerinden katılım sağladığı “Tekstil Sektöründe Emek” konulu Instagram fotoğraf yarışmasının sonuçlarını açıklanarak, dereceye giren üyelere hediyeleri takdim edildi.
Öz İplik İş Sendikası Instagram Fotoğraf Yarışmasında 1’nci Adana Bossa T.AŞ. çalışanı Durmuş Baki, 2’nci İzmir Ekoten Tekstil çalışanı Kaan Güder, 3’üncü ise Eskişehir Sarar Giyim çalışanı Lamiser Ökmen’in çektiği fotoğraf seçildi.
Bossa T.A.Ş çalışanı Akın Özdemir ve Malatya Çalık Denim Tekstil çalışanı  Umut Kaya’nın fotoğrafı ise mansiyon ödülü aldı.
 “Tekstil Sektöründe Emek” konulu Instagram fotoğraf yarışmasını jürisinde yer alan HAK-İŞ Kültür Sanat Komitesi Başkanı Birsen Çiçek Odabaşı, Öz İplik-İş Sendikası Basın Müşaviri Didem Boztaş, Kemal Yıldıztaş ve Emre Polatel’e de katkılarından dolayı plaket takdim edildi.
Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Başlık Tarih
 
"BİZ TEK YÜREK" İN, YÜREGİNİ AL, DARÜLACEZE’YE GEL!. BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!..!..20 Ağustos 2019
Türkiye Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma!..17 Ağustos 2019
DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK KÜLTÜR DERNEĞİ BEYKOZ’DA PİKNİKTE BULUŞTU!... 16 Ağustos 2019
TURAN HANÇERLİ’DEN BAYRAM MESAJI09 Ağustos 2019
Kartal Sahili’nde Temizlik Seferberliği15 Ağustos 2019
CHP'li ilçe başkanlarından Başkan Gökhan Yüksel'e tebrik ziyareti15 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel, belediye personeliyle bayramlaştı 15 Ağustos 2019
BAYRAM KÜLTÜRÜ SİYASETE YANSIDI15 Ağustos 2019
ÇOCUKLAR BAYRAM SEVİNCİNİ ERKEN YAŞADI 09 Ağustos 2019
KAĞITHANE’DE KENT ESTETİĞİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI16 Ağustos 2019
KADIKÖY’ÜN ROBOTİK ÇOCUKLARI SÜRÜCÜSÜZ OKUL SERVİSİ İLE DÜNYA REKORU KIRDI 09 Ağustos 2019
İyilikte payınız oldu 16 Ağustos 2019
Türkiye’den Yemen’e 11 sağlık merkezi16 Ağustos 2019
Süleymaniye Camisi’nde Bayram Sabahı Coşkusu15 Ağustos 2019
Minik dâhiler Ege Perla’da 16 Ağustos 2019
BAKSM’DE ÜCRETSİZ SİNEMA KEYFİ BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ SİNEMA GÜNLERİ BAŞLADI16 Ağustos 2019
BİR LİSE, İKİ DİPLOMA16 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ’NÜN EN TEMİZ KURBAN ÇADIRI SAHİPLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ15 Ağustos 2019
BAŞKAN AKPOLAT’TAN LÖSEV’E DESTEK ÇAĞRISI!16 Ağustos 2019
BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPILDI 15 Ağustos 2019
Başkan Akgün: Bayram, ülkemize huzur ve mutluluk getirsin15 Ağustos 2019
Kılıçdaroğlu, Akgün ve partililerinin bayramını kutladı15 Ağustos 2019
ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ TÜRKİYE DENİZ CANLILARI MÜZESİ 15 Ağustos 2019
Engelliler 6 ayda 2 bin oyuncak tren yapıp sattı15 Ağustos 2019
TURAN HANÇERLİ’DEN HALK PLAJINDA SABAH SPORU15 Ağustos 2019
​Sanayici baba oğuldan ‘Engelsiz Havuzlar’16 Ağustos 2019
Rize’de Red Bull Formulaz zamanı 16 Ağustos 2019
OYAK’tan bölgesel liderlik hamlesi16 Ağustos 2019
Mamak’ta yaz akşamları dolu dolu geçiyor 16 Ağustos 2019
BAŞKAN ÖZTEKİN: ‘’VATANDAŞIMIZ İSTEDİ, BİZ YAPTIK’’16 Ağustos 2019
MİLLİ FUTBOLCU METİN TEKİN’LE DAHA ÇOK SPOR DAHA ÇOK KADIKÖY16 Ağustos 2019
MASALSEVER ÇOCUKLAR YAŞAM VADİSİ’NDE BULUŞUYOR MASAL ATÖLYESİNDE KEYİFLİ DAKİKALAR 16 Ağustos 2019
Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi, 7 projeyle TEKNOFEST’e katılıyor16 Ağustos 2019
BÜYÜK ACIYI 20. YILINDA ANIYOR, TEDBİRLERİMİZİ ALIYORUZ16 Ağustos 2019
DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ’NCE BOĞAZ TURLU BAYRAMLAŞMA!..13 Ağustos 2019
İGTOD’DAN KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNE BAYRAM HEDİYESİ09 Ağustos 2019
GAZİANTEP BELEDİYESİ’NDEN PANASONIC FUJISAWA AKILLI ŞEHRİNE ÜST DÜZEY ZİYARET09 Ağustos 2019
VELİEFENDİ BAĞ CAMİİ KURAN KURSU'NUN GÖRKEMLİ MEZUNİYET TÖRENİ09 Ağustos 2019
SİVAS HAFİK 10. ALİBABA ASA SUYU ETKİNLİKLERİ’NDE DOĞA BİLİNCİ ÖNE ÇIKTI!..07 Ağustos 2019
SPOR OKULLARI’NDAN BÜYÜK FİNAL 07 Ağustos 2019
Zeytinburnulu Gençlere ’9 Ülkeden Misafir’07 Ağustos 2019
Mobilya ihracatı 7’inci ayda 1.946 milyar dolar olarak gerçekleşti07 Ağustos 2019
TURAN HANÇERLİ'DEN KAZ DAĞLARI'NDAKİ DOĞA KATLİAMINA TEPKİ07 Ağustos 2019
TİM BAŞKANI İSMAİL GÜLLE’DEN BÜYÜKELÇİLERE İHRACATA DESTEK ÇAĞRISI07 Ağustos 2019
SARIYER TEMİZ VE GÜVENLİ KESİM ALANI İLE BAYRAMA HAZIR 07 Ağustos 2019
SİİRTLİLER DARÜLACAZE SAKİNLERİNi UNUTMADI 07 Ağustos 2019
SARIYER’DE EVDE SAĞLIK HİZMETİ07 Ağustos 2019
ROSATOM’un İlk Uluslararası Balıkçılık Turnuvası Rusya’da Yapıldı07 Ağustos 2019
Yerin 50 metre altında sivrisinek mücadelesi07 Ağustos 2019
Pendik Belediyesi Spor Okulları’ndan Milli Takım’a...07 Ağustos 2019
Vatandaşlara müzik eşliğinde hizmet veriyorlar 07 Ağustos 2019
Marmaris’te İdil Biret rüzgarı esti07 Ağustos 2019
Mamak’ta yaz konserleri sona erdi07 Ağustos 2019
Camiler bayrama hazır 07 Ağustos 2019
Söz Mamaklıda07 Ağustos 2019
Mamak’ta şenlik var 07 Ağustos 2019
ŞEHRİN STRESİNİ ‘HOBİ BAHÇESİ’NDE ATIYORLAR07 Ağustos 2019
Dünya Gençliği Kızılay Kampında Buluştu 07 Ağustos 2019
Bağcılar’da huzurlu, temiz ve güvenli bir bayram için hazırlıklar tamamlandı07 Ağustos 2019
KÜÇÜKÇEKMECE’DE SPORUN MEVSİMİ YOK07 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel'den emekliye ayrılan belediye personeline ahde vefa07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi, Asfalt Onarım Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor07 Ağustos 2019
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ'NDEN: KURBAN ALIRKEN DE KESERKEN DE DİKKAT!07 Ağustos 2019
Kaz Dağları’na Dokunma! 07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi İlçe Sorunlarına Muhtarlar ile Çözüm Bulmaya Devam Ediyor 07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi’nden Anne Çalışanlara 8 Haftalık Ücretli İzin Desteği 07 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel: “Sporda Tesisleşmeyi ve Yeni Stad Projesini Hayata Geçirmeliyiz”07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi’nden Masal Gibi Bir Festival07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi, Amerikan Beyaz Kelebeğine Karşı Biyolojik Mücadele Başlattı07 Ağustos 2019
İBB'den Kartal'a üst düzey ziyaret 07 Ağustos 2019
KAĞITHANE’DE GIDA İŞYERLERİ DENETLENDİ07 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi Triatlon Balkan Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yaptı07 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel'den Cevizli Meydanı müjdesi 07 Ağustos 2019
Otobüs şoförlerinden örnek davranış07 Ağustos 2019
27 FARKLI CAMİDE 4 BİNE YAKIN ÇOCUK BULUŞTU07 Ağustos 2019
13 ülke genci Büyükçekmece’de ağırlandı07 Ağustos 2019
BOB BARBECUE İLE ŞEHİRDE SONBAHAR07 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ KURBAN BAYRAMI’NA HAZIR07 Ağustos 2019
SADAKO SASAKİ BEYLİKDÜZÜ’NDE ANILDI 07 Ağustos 2019
Yeni yapılara kesintisiz enerji zirvesi07 Ağustos 2019
Bağcılar Mehmet Akif Camii’nin temeli atıldı07 Ağustos 2019
Bakan Pakdemirli Arnavutköy'de Elektrikli Traktörü Test Etti07 Ağustos 2019
İDO 40 ek seferle hizmet verecek. 05 Ağustos 2019
Red Bull Uçuş Günü’ne ünlü akını05 Ağustos 2019
“HALK NE DERSE O”05 Ağustos 2019
BAŞKAN ERCAN SİNCAN BELEDİYESPOR YENİ SEZON AÇILIŞINA KATILDI05 Ağustos 2019
SİNCAN BELEDİYESİNDEN DEV ARSA YATIRIMI05 Ağustos 2019
​SİNCAN’DA KURULAN KÖYLÜ PAZARLARI İLE DOĞRUDAN TÜKETİCİYE HİZMET05 Ağustos 2019
Site Havuzlarında ‘Ücretsiz Yüzme Eğitimi05 Ağustos 2019
Türkiye, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’yla UEFA Şampiyonlar Ligi’nde05 Ağustos 2019
Dünyanın en iyi festivali sona erdi 05 Ağustos 2019
Oktay Ekşi: Ödülü hapishanelerdeki meslektaşlarım adına alıyorum05 Ağustos 2019
Musa Eroğlu, türkülerini onbinlerce hayranı ile birlikte söyledi05 Ağustos 2019
Hobi bahçeleri Büyükçekmeceli engellilere terapi oldu05 Ağustos 2019
ETİKET UYGULAMASINA GERİ DÖNÜLÜYOR .05 Ağustos 2019
Bağcılar Belediyesi’nin hizmetleri bir ‘tık’ uzağınızda 05 Ağustos 2019
Bağcılar Çanakkale Zafer Müzesi Youtube ile dünyaya açılıyor .05 Ağustos 2019
ATAŞEHİR ULUSLARARASI YAZ OKULU FESTİVALİ COŞKUYLA SONA ERDİ05 Ağustos 2019
ABA DÜNYASININ 10. YILI05 Ağustos 2019
Muhtarlar yerel yönetimlerin saç ayağı02 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi Zabıtasından Semt Pazarlarına Sıkı Denetim 02 Ağustos 2019
ESENLER KURBAN BAYRAMI'NA HAZIR 02 Ağustos 2019
KUR'AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AFET BİLİNCİ02 Ağustos 2019
DAHA ÇOK SPOR, DAHA ÇOK KADIKÖY 02 Ağustos 2019
SARIYERLİ ENGELLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİ TATİLDE 02 Ağustos 2019
Pendik’te sel riskinin sıfıra indirilmesi hedefleniyor02 Ağustos 2019
200 çadırdan 137’si doldu Kurban pazarlıkları başladı02 Ağustos 2019
İHH’dan Pakistan’a 8 mobil klinik 02 Ağustos 2019
HALDUN ERGÜVENÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI 02 Ağustos 2019
Beylikdüzü Belediyesi, Esencan ve Esendent'den işbirliği 02 Ağustos 2019
İDO, Büyükçekmece - Bursa hattı törenle hizmete girdi 02 Ağustos 2019
FEN İŞLERİ ÇALIŞIYOR, BEYLİKDÜZÜ’NÜN YOLLARI GÜZELLEŞİYOR02 Ağustos 2019
​BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NDEN GELECEĞİN ANTRENÖRLERİNE DESTEK02 Ağustos 2019
​ATAŞEHİRLİ ÇOCUKLAR AIESEC İLE YARATICILIKLARINI GELİŞTİRİYOR02 Ağustos 2019
Arnavutköy’de Kurban Satışları Başladı02 Ağustos 2019
Kaya Muzaffer Ilıcak, Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine atanan Y.Batuhan GİRAZ’ kutladı02 Ağustos 2019
Başkan Gökhan Yüksel'den Kartal'a soluk aldıracak proje 01 Ağustos 2019
Kartal Belediyesi Yöneticileri, Kartal Gazeteciler Derneği Üyeleri ile Buluştu01 Ağustos 2019
​Kartal Belediyesi’nden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Ziyaret 01 Ağustos 2019
​Doğalgaza zam uzmanları da şaşırttı: Enflasyon baskısı olacak01 Ağustos 2019
Mahallede şenlik var01 Ağustos 2019
TÜRKİYE’NİN KÜRESEL GÜCÜ İÇİN AMERİKA İLE TİCARİ İLİŞKİLER GELİŞTİRİLMELİ01 Ağustos 2019
Kartal’ın Yeşil Alanları Yakacık Serası’ndan Besleniyor01 Ağustos 2019
‘Engellere Özgürce Kulaç' Atıyorlar 01 Ağustos 2019
KÜÇÜKÇEKMECELİ ÇOCUKLAR, BEDENSEL SÖZ HAKLARINI ÖĞRENİYOR01 Ağustos 2019
Köse ilk 100 gününü basınla paylaştı 01 Ağustos 2019
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ “BİR ENGEL DE DİŞ OLMASIN” DEDİ 31 Temmuz 2019
Gündem Mamak31 Temmuz 2019
HAYVAN DOSTU BELEDİYE, KÜÇÜKÇEKMECE!31 Temmuz 2019
Türkiye Hapki do Mücadele Sanatları Federasyonu 31 Temmuz 2019
BODRUM KALESİ KAPILARINI ULUSLARARASI BODRUM BALE FESTİVALİ İÇİN AÇIYOR. 31 Temmuz 2019
Demirel’den Köse’ye hayırlı olsun ziyareti31 Temmuz 2019
Bağcılarlı Kung Fu’cular 15 Temmuz Şehitleri anısına ter döküyor31 Temmuz 2019
Geri dönüşüm çalışmaları başarılı sonuçlar verdi30 Temmuz 2019
İHH’dan Düzceli afetzedelere destek 30 Temmuz 2019
ESENLER’İN YÜZLERİ YAZ KAMPI’NDA30 Temmuz 2019
ZEYTİNBURNU'NDA KURBAN SATIŞLARI BAŞLADI30 Temmuz 2019
Yaz spor okullarına yoğun talep!30 Temmuz 2019
Başkan Gökhan Yüksel, Başkan Şadi Yazıcı'nın acısına ortak oldu30 Temmuz 2019
BÜYÜKÇEKMECE KÜLTÜR ve SANAT FESTİVALİ’NDE RENKLİ AÇILIŞ!30 Temmuz 2019
SOKAK HAYVANLARINA VETBÜS İLE YERİNDE SAĞLIK HİZMETİ30 Temmuz 2019
TRAFİKTE BİZDE VARIZ!30 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi, Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı29 Temmuz 2019
KÜÇÜKÇEKMECE’DE ÇOCUKLAR HEM EĞLENİYOR HEM DE ÖĞRENİYOR29 Temmuz 2019
TÜRKİYE AFRİKA KUPASI KAĞITHANE’DE YAPILDI29 Temmuz 2019
​Kartallılar, Yazı Fit Yaşıyor29 Temmuz 2019
Yaralı karacanın yardımına belediye ekipleri koştu29 Temmuz 2019
​Ressamdan Sanat Cafe…29 Temmuz 2019
ENGELLİLER AİLELERİYLE DENİZİN KEYFİNİ ÇIKARDI29 Temmuz 2019
Mamak’ta müzik ziyafeti29 Temmuz 2019
VİZYON HAVACILIK İLK PİLOT MEZUNLARINI VERMEYE BAŞLADI… 29 Temmuz 2019
MÜZİK DÜNYASINDA YENİ BİR İSİM SÖZ VE MÜZİK YAZARI YASİN DİNÇ!!29 Temmuz 2019
DİLARA KIRMIT'IN HIZLI YÜKSELİŞİ29 Temmuz 2019
​Afrika’nın 15 köyüne 15 su kuyusu 29 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nden Plastik Dönüşümü İçin Önemli Adım 29 Temmuz 2019
Fethiye 15 Temmuz Derneği'ne Eseoğlu’nun Ziyareti29 Temmuz 2019
Çocuklara şenlikli yaz tatili29 Temmuz 2019
Bağcılar’da Fuat Sezgin Bilim Merkezi kuruldu29 Temmuz 2019
Aydos’un Ciğerleri Nefes Aldı 29 Temmuz 2019
ENDÜSTRİYEL REKLAMCILAR, EYLÜL AYINDA İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELİYOR!29 Temmuz 2019
DARÜLACEZE DE ETKİNLİK29 Temmuz 2019
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP'nin Belediye Başkanları Çalıştayı'na katıldı27 Temmuz 2019
Mamak’ta kurban hazırlıkları hızlandı 27 Temmuz 2019
Selin vurduğu Güney Asya’ya yardım27 Temmuz 2019
İSPARTA YALVAÇ SÜCÜLLÜ 6. YÖRÜK TÜRKMEN TOYU’NDA SEVGİ ve KARDEŞLİK ÖNE ÇIKTI!..27 Temmuz 2019
SULTAN SELİM MAHALLESİ YENİ PARKINA KAVUŞUYOR25 Temmuz 2019
Kartal’daki Sivil Toplum Kuruluşlarından Stratejik Plana Tam Destek 25 Temmuz 2019
İGD'nin söyleşide ağırladığı İsmail Küçükkaya: Halk medyaya güvenmiyor25 Temmuz 2019
YAHYA KEMAL SAKİNLERİNİN KENTSEL DÖNÜŞÜM SEVİNCİ25 Temmuz 2019
ÇALIK, BASIN BAYRAMI’NDA YEREL BASINLA BULUŞTU25 Temmuz 2019
ÜNLÜ ORKESTRA ŞEFİ İBRAHİM YAZICI ATAŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SENFONİ ORKESTRASI’NI DİNLEDİ25 Temmuz 2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I EN ÇOK AMERİKAN MEDYASI HABER YAPTI25 Temmuz 2019
Küçükçekmece’de 7’den 70’e Yaz Eğlencesi Başladı25 Temmuz 2019
AVCILAR BELEDİYESİ’NDEN ‘BATI NİL VİRÜSÜ’ İÇİN YOĞUN ÖNLEM25 Temmuz 2019
Kartallı şampiyon boksörlerden Başkan Gökhan Yüksel'e ziyaret25 Temmuz 2019
BAKAN KASAPOĞLU KAĞITHANE'DE GENÇLİK PROJELERİNİ DEĞERLENDİRDİ25 Temmuz 2019
Mamak IOS ve Android’de25 Temmuz 2019
Engelli sporcular 8 yılda 136 altın madalya kazandı24 Temmuz 2019
Yeni Yuvaları İçin Hazırlar24 Temmuz 2019
Değerli Hemşehrilerim, 23 Temmuz 2019
Aydos’un ciğerleri temizleniyor 23 Temmuz 2019
BAŞKAN HANÇERLİ MUHTARLARLA GÖRÜŞTÜ23 Temmuz 2019
Basın mensuplarıyla akşam yemeği.23 Temmuz 2019
İGD söyleşide İsmail Küçükkaya'yı ağırlıyor...23 Temmuz 2019
Başkan Turan, Mahalle Mahalle Muhtarlarla Buluşuyor…23 Temmuz 2019
GEÇEN YIL AR-GE’YE 13 MİLYAR 24 MİLYON TL HARCADIK23 Temmuz 2019
KÜÇÜKÇEKMECE’DE KATILIMCI BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ23 Temmuz 2019
Kıymetli hemşehrilerim,23 Temmuz 2019
KRİZDEN ETKİLENMEYEN GAYRİMENKUL PİYASASINDA İSTANBUL23 Temmuz 2019
​Can dostlar koruma altında23 Temmuz 2019
TSF BAŞKANI GÜLKIZ TULAY: “SATRANÇ AİLEMİZ İLE DAHA ÇOK KENETLENDİK” 22 Temmuz 2019
Mamak’ta hasat zamanı Tırpan bileyledi, ekin biçti22 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi Kazak kadın gazetecileri ağırladı22 Temmuz 2019
AVCILARLI KADINLAR ÜRETTİKÇE MUTLU22 Temmuz 2019
TİCARET BAKANLIĞI ZUCHEX 2019’U DESTEKLİYOR22 Temmuz 2019
Kartallı LGS birincileri Başkan Gökhan Yüksel'i ziyaret etti22 Temmuz 2019
Kartal’da Migren ile ilgili önemli seminer 22 Temmuz 2019
AVRASYA FİLARMONİ ORKESTRASI’NDAN MUHTEŞEM KONSER KUVAYİ MİLLİYE’NİN HİKAYESİ YAŞAM VADİSİ’NDEN İSTANBUL’A YAYILDI22 Temmuz 2019
Sokak hayvanları için su ve mama hizmeti22 Temmuz 2019
SİNCAN’DA AÇIK HAVA SİNEMA KEYFİ BAŞLADI NOSTALJİ RÜZGARI ESTİ22 Temmuz 2019
Yaz Konserleri Dolu Dolu22 Temmuz 2019
BEYLİKDÜZÜ KLASİK’DE SAHNE SIRASI BGSO’DAYDI BEYLİKDÜZÜ’NÜN GENÇLERİ KENDİ EVİNDE, KENDİ SAHNESİNDE…20 Temmuz 2019
​MAHALLE SİNEMASI KEYFİ KÜÇÜKÇEKMECE’DE BAŞLIYOR20 Temmuz 2019
BEYLİKDÜZÜ KLASİK’TEN GÖRKEMLİ GALA KONSERİ20 Temmuz 2019
EŞKİYANIN SİBİRYALISI BAKIMA GİRDİ20 Temmuz 2019
Mamak’ta muhteşem sünnet şöleni20 Temmuz 2019
İHH ekipleri selin esir aldığı Düzce’de 19 Temmuz 2019
Gökhan Yüksel: Yatırımların arkasında olacağız19 Temmuz 2019
​BAŞKAN ÇALIK VE BEYLİKDÜZÜ UCLG MEWA KOMİTESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK19 Temmuz 2019
TÜSİAD heyeti ABD’yi ziyaret etti19 Temmuz 2019
21 YIL SONRA ÇİÇEK AÇTI YÜZYIL BİTKİSİ BEYLİKDÜZÜ’NDE ÇİÇEK AÇTI 19 Temmuz 2019
INSTAGRAM KULLANIMINDA DÜNYA ALTINCISIYIZ19 Temmuz 2019
Güvenlik güçlerine çorba ikramı19 Temmuz 2019
CEMİL CANDAŞ ÖLÜMÜNÜN 3. YILINDA ŞİŞLİ BELEDİYESİ’NDE ANILDI18 Temmuz 2019
HANÇERLİ: YERELDEN KALKINMA MODELİYLE YENİ İŞ ALANLARI YARATACAĞIZ18 Temmuz 2019
KÜLTÜR TÜKETEN KAZANIYOR18 Temmuz 2019
Kâğıt tüketimini %53 azalttılar18 Temmuz 2019
Kartal’da Çocuk Şenliği, Yoğun Katılımla Devam Ediyor18 Temmuz 2019
ATATÜRK’ÜN DUVAR RESMİ İÇİN 20 BİN KİŞİ OY KULLANDI18 Temmuz 2019
BEYLİKDÜZÜ’NDE KLASİK MÜZİK RÜZGÂRI ESİYOR ÜNLÜ PİYANİST GÜLSİN ONAY VADİ’Yİ BÜYÜLEDİ 18 Temmuz 2019
GİV, TÜRKİYE- MALEZYA İŞ DÜNYASINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR18 Temmuz 2019
Büyükçekmece Belediyesi’nin sosyal tesisleri fark yaratıyor18 Temmuz 2019
Büyükçekmece’de çevre bilinci ve spor el ele verdi!18 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi, İhtiyaç Sahiplerinin Gönüllerine Dokunuyor18 Temmuz 2019
ÇÖP KOVALARI GİTTİ, ATIK TOPLAMA KUTULARI GELDİ18 Temmuz 2019
Kent Konseyi yeni dönemin açılışını yaptı18 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi Yaz Spor Okulu, 2. Dönem Eğitimlerine Başladı 18 Temmuz 2019
Kurban satış yerleri kurayla belirlendi18 Temmuz 2019
​Zeytinburnulu Gençlerden ‘Assos’ Çıkarması 18 Temmuz 2019
ZEYTİNBURNU KIZILAY’DA İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN 24 SAAT MESAİ YAPILIYOR17 Temmuz 2019
Başkan Gökhan Yüksel, Kıbrıs Gazisi Dursun Türkmen'in cenazesine katıldı17 Temmuz 2019
CİHAT AŞKIN, MÜZİKSEVERLERE BÜYÜLÜ BİR GECE YAŞATTI17 Temmuz 2019
‘15 Temmuz’da ‘Tek Yürek’17 Temmuz 2019
Türkiye’den yeni hamle: Enerjide hedef Romanya!17 Temmuz 2019
KADIKÖY’ÜN İLK ULUSLARARASI FESTİVALİ, SİNEMA GÜNLERİ İLE BAŞLIYOR17 Temmuz 2019
Başarının sırrı birlikte yönetim17 Temmuz 2019
Bağcılarlı engelli atletler 15 Temmuz yarışına damga vurdu!16 Temmuz 2019
Başkan Gökhan Yüksel, CHP Kartal İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği pikniğe katıldı16 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi’nden Hemşehri Derneğinde Çevre Bilinci ve Sıfır Atık Eğitimi16 Temmuz 2019
Büyükçekmece 71 ülkeye ev sahipliği yapacak!16 Temmuz 2019
SİNCAN, MEYDANLARI YİNE BOŞ BIRAKMADI 15 TEMMUZ’U ANDI UNUTMADI UNUTTURMADI, 16 Temmuz 2019
Kartal Belediyesi Devasa Bir Kurban Pazarı Hazırlıyor 16 Temmuz 2019
CİHAT AŞKIN BGSO İLE MASTER CLASS DÜZENLEDİ AŞKIN: BGSO TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDU16 Temmuz 2019
HAYALLERİNİZ YARIM KALMASIN: TATİL DOLANDIRICILARINA DİKKAT16 Temmuz 2019
KÜÇÜKÇEKMECE ÇOCUK KAHKAHALARIYLA, ÇOCUKLAR FESTİVALLE ŞENLENDİ16 Temmuz 2019
Mamak, Şehitler için yürüdü16 Temmuz 2019
DÜNYANIN EN ÇOK ATIK BIRAKAN ÜLKESİ ÇİN OLDU16 Temmuz 2019
Mamak’ta Konser Keyfi16 Temmuz 2019
Evlenecek çiftler en çok Nisan ayını tercih ediyor16 Temmuz 2019
15 Temmuz Şehitleri vefatlarının 3. Yılında kabirleri başında anıldı16 Temmuz 2019

Radyo Canlı Yayın
FIRSATLAR
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler
CH