Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT

TUĞÇE SAYIN İLE DUBAİ'DE TÜRK RÜZGARI
Flaş Haber
18 Aralık 2016
Editörümüz Tuğçe Sayın sizin için Dubai'yi baştan aşağı gezdi, şehrin müzelerini, tarihi ve turistik mekanlarını, lüksünü, ihtişamını yalın bir dille kaleme aldı. Zevkle okuyacağınıza inandığımız gezi notları ile dünyanın en yüksek ve ihtişamlı binalarını gezmiş kadar olacaksınız.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Gezi ve Röportaj: TUĞÇE SAYIN

FOTOGRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN:  http://aktuelgazete.com/foto-galeri-detay/3/119

 Dubai, paranın gücünü kolaylıkla hissedebileceğiniz bir yer. Daha ilk varışta ne denli lüks bir şehirde olduğunuzu anlayacaksınız
Dubai'ye indiğinizde, sizi, Arap motifleriyle tasarlanmış çok büyük ve şık bir havalimanı karşılıyor.
Birleşik Arap Emirlikleri, 7 adet emirlikten oluşuyor.
Bu emirliklerden en modern, en turistik olanı ise aynı zamanda Ortadoğu'nun finansal merkezi olan Dubai.
Dubai devamlı gelişen ve yenilenen bir şehir. Her yerde bitmek bilmeyen inşaatlar var.
Dubai pahalı bir şehir mi? Evet, Dubai oldukça pahalı bir şehir. Nüfus yaklaşık 2.5 milyon. Yerel halkın nüfusu ise sadece %10 civarında. Nüfusun çoğunluğunu, ülkeye çalışmaya gelen yabancılar oluşturuyor
Bunların da çoğunluğunu da Pakistanlılar, Asyalılar ve Hintliler oluşturuyor. Ülkede vergi olmadığı için yabancı çalışan sayısı çok fazla ve her geçen gün bu sayı artıyor. İnanması güç ama Dubai'de işsizlik yok!

DUBAI'DE NERELERİ GEZELİM

BURJ KHALIFA
Dünyanın en yüksek binası sizce nerede? Tabi ki burada. Dubai 'en'lerin olduğu bir yer. Bina içerisinde kullanılan son teknoloji asansörler, 124 katı sadece 60 saniyede çıkıyor.


Dünyanın en yüksek binası olma özelliği taşıyan bina, 6 yılda tamamlandı. 828 
metre uzunluğunda ve 163 katlı. Binanın içinde oteller, iş merkezleri ve restoranlar var.
Dünyanın en yüksek binası Burç Halife, gece ışıklandırmalarıyla bir başka güzel
Burç Halife'nin, 'at the top' adında bir de seyir terası var. 124. kata çıkıp Dubai'ye tepeden bakıyorsunuz. Biletlerinizi çok önceden internetten alın çünkü biletler hemen tükeniyor.

THE DUBAI MALL 
Burç Halife'nin hemen yanında yer alan Dubai Mall, toplam kapladığı alan bakımından dünyanın en büyük alışveriş merkezi olarak geçiyor. O kadar büyük ki, girişte kaybolmayın diye alışveriş merkezinin haritasını veriyorlar.

Kaybolursanız da her katta dokunmatik ekranlar nerede olduğunuzu gösteriyor. İçeride kaybolmamanız mümkün değil. İtiraf ediyorum, haritam olmasına rağmen ben de kayboldum! Burası aynı zamanda Dubai'nin en turistik alışveriş merkezi. 
İçerideki kocaman akvaryumu ziyaret edebilirsiniz.
Açık alanda akşam saat 6'dan sonra başlayan ve her yarım saatte bir yapılan müzikli bir gösteri. Su ve ışık müzikle dans ediyor, kesinlikle izlemeye değer.
The Dubai Mall 54 milyon ziyaretçi ile dünyanın en çok ziyaret edilen alışveriş ve eğlence merkezi oldu. Dubai Mall’un ziyaretçi sayısı 2011 yılında bir önceki yıla oranla yüzde 15 artışla 54 milyona ulaştı.

 
BURJ AL ARAB
Diğer adıyla yelken otel. Dubai denince akla gelen ilk yapılardan biri olan, dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli. Otele giderken kıyafet kuralına uymanız gerekmekte. Kadınların çok açık bir kıyafetle girmesi yasak.
Erkeklerin ise gömlek pantolon giymesi tavsiye ediliyor. Bu ultra lüks oteli ziyaret edebilmek için en az 400 dirhemlik (Yaklaşık 320 TL) bir harcama yapmak gerekiyor.  Ya da otele özel turlar düzenleyen turizm acentalarından biriyle gidebilirsiniz.


PALM JUMEIRAH
Dubai’nin bütün fotoğraflarında gördüğünüz palmiye şeklindeki suni ada burada bulunuyor. Genelde yabancıların yaşadığı lüks yer olarak geçiyor. Bunun dışında villalar, oteller de bulunuyor.

DUBAI MARİNA
Burada birbirinden ilginç mimarilere sahip gökdelenler bulunuyor. Kendinizi bir an Amerika’da gibi hissediyorsunuz.
Aynı zamanda lüks yatların olduğu marina da burada yer alıyor. Sahil şeridindeki kısımda yürüyüş yapabilir, orada yer alan kafelerde vakit geçirebilirsiniz.

ÇÖLDE SAFARİ KEYFİ
Çevrenizdeki lüks gökdelenleri görüp, çölde olduğunuzu unutmayın. Dubai'ye gelince safariye gitmeden tatilinizi bitirmeyin. Güzel bir safari deneyimi için 300-400 dirhemi gözden çıkarın. Anlaşacağınız acenta sizi olduğunuz yerden alıp safarinin yapılacağı yere götürüyor. 4 ya da 6 kişilik ciplere biniyorsunuz.


Kamp alanı dedikleri yer ise eski zamanlardaki Arap tarihinin anlatıldığı bir yer. Burada deveye binebilir, hediyelik eşya alabilir ya da şahinlerle hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Akşam yemeğinizi yerken bir yandan da dans eden dansözleri izleyerek güzel bir akşam geçirebilirsiniz.
ayrıca yerlı halk vahşi hayvan beslemeyı seviyor.DUBAİ'DE TÜRK  RÜZGARI ESMEYE DEVAM EDİYOR

"Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam" Sergisi, “Hareem Al Sultan: The Exhibition” adıyla ve tüm görkemiyle DUBAİ citywalk açıldı! 


TİMS Productions ve Istanbul Exhibitions tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam” sergisi, Muhteşem Yüzyıl’ın ruhuna dokunma ve dünyasını yakından hissetme şansı verecek.

Dizide yer alan setlerden yaratılan mekanlarda Muhteşem Yüzyıl’ın büyüleyici atmosferi görsel bir şölen zenginliğinde tüm dekor, kostüm ve aksesuarları ile ziyaretçilere sunuluyor.

Ziyaretçiler, 4 sezon boyunca hafızalardan silinmeyen büyüleyici setlerin zenginliğini ve içinde bulunma deneyimini yaşayacak, orijinal kostümlerin, aksesuarların, takıların ve dekorların yanı sıra daha önce hiç görülmemiş ve sadece bu sergi için üretilmiş çok özel sürprizler ile karşılaşacaklar.

“Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam” sergisinde ziyaretçileri unutulmaz sahneler, zengin bir içerik, şaşırtıcı multimedya uygulamaları ve çok daha fazlası bekliyor.
Dubai Müzenin Müdürü  Burcu Guney tekrar teşekkürler bilgiler için ..
 
DUBAİ'de saray fincanları GALERİ SET 
1972 yılında kurulan istanbulda mısır çarşısında bulunan galeri set
 16. ve 19. Yüzyıl Türk el sanatlarının en seçkin örneklerini, dönemin altın varaklı renk ve süslemelerine sadık kalarak, tamamen el yapımı olarak sizlere özel ürünler üretılen fıncanlar tasarlayıp yapmakta. 

DUBAİ aslında anlatılmaz yaşanır.
 


TURKISH WIND IN DUBAI

Dubai is a place where you can easily feel the power of money. You will realize what a luxurious city you are on your first arrival When you land in Dubai, you are greeted by a very large and stylish airport designed with Arabic motifs. The United Arab Emirates consists of 7 emirates. The most modern and the most touristic of these emirates is Dubai, the financial center of the Middle East at the same time. Dubai is a city that is constantly evolving and renewing. There are endless buildings everywhere. Is Dubai an expensive city? Yes, Dubai is a very expensive city. The population is about 2.5 million. The population of the local population is only around 10%. The majority of the population is foreigners who work for the country The majority of these are Pakistanis, Asians and Indians. Since there is no tax in the country, the number of foreign workers is very high and this number is increasing every day. It is hard to believe but there is no unemployment in Dubai! LEARNING IN DUBAI


BURJ KHALIFA


Where is the highest building in the world? Of course it is here. It's a place where Dubai's are. The state-of-the-art elevators used in the building are 124 times only 60 seconds.

The building, which is the tallest building in the world, was completed in 6 years. 828

Meter length and 163 floors. Inside the building there are the hotels, business centers and restaurants.

The highest building in the world, the Burj Khalifa, is another beautiful night lighting

The Burj Khalifa has a viewing terrace called 'at the top'. You are looking at the 124th crap out of Dubai. Get your tickets long beforehand because tickets are running out.

THE DUBAI MALL

Located next to the Burj Khalifa, Dubai Mall is the largest shopping center in the world in terms of the total area covered. They're so big that they give you a map of the shopping center so you do not get lost in the entrance.

If you get lost, the touch screen on each floor shows where you are. You can not get lost in there. I confess, even though it is my map, I am lost! This is also Dubai's most touristy shopping center.

You can visit the huge aquarium inside.

The outdoor playground is a musical show that starts after 6 pm and is done every half hour. Water and light dance with music, definitely worth watching.

The Dubai Mall is the world's most visited shopping and entertainment center with 54 million visitors. Dubai Mall's visitor numbers in 2011 reached 54 million, an increase of 15 percent over the previous year.


BURJ AL ARAB

Other name sailing hotel. One of the first structures that come to mind in Dubai, the world's first 7-star hotel. When you go to the hotel, you have to obey the dress code. It is forbidden for women to enter a very open garment.

Men are recommended to wear shirt pants. In order to visit this ultra luxury hotel you need to spend at least 400 dirhams (about 320 TL). Or you can go with one of the tourist agencies that organize private tours to the hotel.

PALM JUMEIRAH

The palm-shaped artificial island you see in all of Dubai's photographs is here. It is often referred to as a luxury place where strangers live. Apart from that, there are villas and hotels.

America for a while.

DUBAI MARINA

Here are skyscrapers with interesting architectures. You feel like you are in America for a while.

The marina where luxury yachts are also located here. You can walk on the shore side and spend time in the cafes there.

SAFARIAN ENJOYMENT

Do not forget to see the deluxe skyscrapers in your area and be in the garage. When it comes to Dubai, do not finish your holiday without going to the safari. Take 300-400 dirhams for a beautiful safari experience. The agency will take you from where you are and takes you where your safaris will be built. You are getting on board for 4 or 6 people.


The campground is a place where old history of Arab history is told. Here you can swim, buy souvenirs, or photograph souvenirs with hawks. You can have a good evening watching dancers dancing in the evening while eating your dinner.
Also locals like to feed wild animals


TURKISH WIND IS ALWAYS IN DUBAI

"Magnificent Century: Exhibition of Excellence" Exhibition, "Hareem Al Sultan: The Exhibition" and in all its glory, DUBAI CityWalk opened!


The "Magnificent Century: Exhibition of Magnificence" exhibition, jointly organized by TİMS Productions and Istanbul Exhibitions, will give you the chance to touch the world of Magnificent Century and to feel its world closely.

In the spaces created from the sets in the series, the fascinating atmosphere of the Magnificent Century is presented to visitors with all the decor, costumes and accessories in a rich visual feast.

Visitors will experience the wealth of fascinating sets that have not been erased from memory for 4 seasons and will experience unique experiences, original costumes, accessories, jewelery and decorations, as well as unique surprises that have never been seen before.

In the exhibition "Magnificent Century: Exhibition-i Magnificat", the visitors expect unforgettable scenes, rich content, amazing multimedia applications and much more.

Thanks again to Burcu Guney, Manager of Dubai MuseumPalace cups in DUBAI GALLERY SET

The gallery set in the corn bazaar in istanbul, founded in 1972

 The most exclusive examples of 16th and 19th century Turkish handicrafts are designed and produced with special handcrafted fins, which are handmade, adhering to the period's gold leafy colors and ornaments.


Thanks again to Burcu Guney, Manager of Dubai Museum


Palace cups in DUBAI GALLERY SET

The gallery set in the corn bazaar in istanbul, founded in 1972

 The most exclusive examples of 16th and 19th century Turkish handicrafts are designed and produced with special handcrafted fins, which are handmade, adhering to the period's gold leafy colors and ornaments.


DUBAI is actually not told.

http://www.aktuelgazete.com/foto-galeri-detay/3/119
 Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KÜLTÜR SANAT Haberleri

Başlık Tarih
 
DİVAN PASTANESİ09 Mart 2020
Dünya Kadınlar Günü’nde “Onur Ödülü” Nevra Serezli’ye09 Mart 2020
REHA YALNIZCIK 40. SANAT YILINDA “SEYAHATNAMEDEN” SERGİSİ İLE GALERİ DİANİ’D05 Şubat 2020
BENİM PRESTİJ ŞARKIM05 Şubat 2020
‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ tiyatro oyununa büyük ilgi05 Şubat 2020
İkinin Biri Oyunu Trump Sahne'de04 Ocak 2020
NEVRA SEREZLİ 11 YIL SONRA SAHNEDE DAKİKALARCA ALKIŞLANDI.04 Ocak 2020
İş Sanat Yeni Yıla Strauss Gala İle Merhaba Dedi04 Ocak 2020
‘Ağaçlar Ayakta Ölür’ 5 Ocak’ta Trump Sahne’de 02 Ocak 2020
‘Şen Makas’ 4 Ocak’ta Trump Sahne’de 02 Ocak 2020
DÜNYA GENÇLİK KONSEYİ ÖDÜLLERİ BiRUNİ ÜNİVERSİTESİ'NDE GERÇEKLEŞTİ20 Aralık 2019
“TÜRK SİNEMASI” NIN İSTANBUL İLE RANDEVUSU!17 Aralık 2019
Sibirya’dan Sevgilerle Sergisi Yarın Açılıyor05 Aralık 2019
TÜRKİYE VE RUSYA’YI RESİMLE ANLATTILAR: ‘KARŞILIKLI BAKIŞLAR’ SERGİSİ03 Aralık 2019
İSTANBUL YENİ BİR YAĞIŞLI VE SOĞUK HAVANIN ETKİSİ ALTINA GİRİYOR28 Kasım 2019
İstanbullular Elazığ Lezzetlerine Doydu28 Kasım 2019
Kartallılar ‘Şen Makas’ İle Kahkahaya Doydu28 Kasım 2019
3. ULUSLARARASI ADANA LEZZET FESTİVALİ‘NİN TADINA DOYUM OLMADI07 Ekim 2019
Büyük Gurur... Türk Halk Oyunları Topluluğu dünya birincisi oldu30 Eylül 2019
SAMSUN TARIM FUARI 5. KEZ KAPILARINI AÇTI25 Eylül 2019
Brezilyalı Oyuncu Jessica May ÖzdilekPark İstanbul’da!17 Eylül 2019
Bir şiirim var birde şairim’de konuğumuz Nermin Karakaya 28 Temmuz 2019
“Mürekkepten” Sergisi İçin Son Günler!17 Temmuz 2019
15. AKBANK KISA FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU29 Mart 2019
DÜNYA TİYATRO GÜNÜ’NDE PERDE KEREM ALIŞIK İLE AÇILDI28 Mart 2019
23. Uluslararası Ankara Caz Festivali 26 Nisan 2019 Tarihinde Başlıyor! 21 Mart 2019
15 Yaşındaki Suriyeli Hamudi’nin Sergisi 20 Mart’ta açılıyor!19 Mart 2019
Ailelerin Çocuklarını Sanata Yönlendirirken İzlemesi Gereken 5 Adım14 Mart 2019
1.İstanbul Öykü Festivali Cuma Günü Başlıyor14 Mart 2019
“FELATUN BEY İLE RAKIM EFENDİ” GALASINA YOĞUN İLGİ13 Mart 2019
Kadın Varsa İmkânsız Yoktur12 Mart 2019
TÜYAP Bursa 17. Kitap Fuarı Açıldı 09 Mart 2019
Tarihe Yön Veren 100 Kadın08 Mart 2019
AZERBAYCAN’DAN ÜSKÜDAR’A ‘BEYAZ KÖPRÜ’07 Mart 2019
İzleyici Rekorları Kıran Müslüm Yeniden Vizyonda 27 Şubat 2019
“YÜCEL’İN ÇİÇEKLERİ” ADLI BELGESEL FİLMİ KARTAL’DA İZLEYİCİYLE BULUŞTU27 Şubat 2019
KARTAL BELEDİYESİ ONUR AKIN’I KARTALLI SEVENLERİYLE BULUŞTURACAK26 Şubat 2019
​EROL EVGİN GECESİ 23 Şubat 2019
TSKB’den Yarının Kadın Yıldızlarına Eğitim Desteği 23 Şubat 2019
SU ÜZERİNE YAPILAN HER ŞEY EBRU DEĞİL22 Şubat 2019
TİYATRONUN KALBİ 10 YILDIR ATAŞEHİR’DE ATIYOR21 Şubat 2019
Süleymannâme Sergisi Ankara Milli Kütüphane’de Açıldı 21 Şubat 2019
KADIN DİLİNDEN MASALLAR PARİS’TE SAHNELENECEK21 Şubat 2019
“KALAMIŞ LIVE” İLE MÜZİK ZİYAFETİNE DAVETLİSİNİZ21 Şubat 2019
EN GÜZEL RÜYALARI GERÇEK OLDU19 Şubat 2019
Fizy 22. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor19 Şubat 2019
Fizy 22. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor19 Şubat 2019
Fransa’da Türk modası rüzgârı esti19 Şubat 2019
ANKARA’YA YILDIZ YAĞMURU19 Şubat 2019
SANAT KENTİ AVCILAR’DA LEVENT ÜZÜMCÜ RÜZGARI 20 Aralık 2018
‘‘BABAM VE OĞLUM’’UN YÖNETMENİ ÇAĞAN IRMAK’TAN DUYGU YÜKLÜ FİLM ‘‘BİZİ HATIRLA’’ 23 KASIM’DA VİZYON DA...14 Kasım 2018
‘Meçhul Paşa’ oyunu 13 Kasım'da prömiyer yapacak 09 Kasım 2018
​KARTAL’DA BİTLİS RÜZGÂRI05 Kasım 2018
ULUSLARARASI FEMİNİSTANBUL ŞİİR FESTİVALİ’NİN AÇILIŞI KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ02 Kasım 2018
İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NIN YENİ OYUNU “CAN YELEĞİ” SEYİRCİYLE BULUŞTU25 Ekim 2018
​KEDİBÜDÜ SERİSİ ABM YAYINEVİ ETİKETİYLE RAFLARDA01 Ekim 2018
DÜNYANIN EN HAVALI SEMTLERİ BELLİ OLDU24 Eylül 2018
THE CIRCLE, “KALP OLMAK NE OLA?” SERGİSİ İLE AÇILDI!19 Eylül 2018
ŞAİR AHMET BOZKURT’TAN BEKLENEN ŞİİR KİTABI: KU’YU18 Eylül 2018
Belediye Başkan’ından maNga grubuna fındık takviyesi !10 Eylül 2018
MEMLEKET ŞİİRLERİ ANTOLOJİSİ KİTAP DÜNYASINDA YERİNİ ALDI30 Ağustos 2018
15 temmuz sergisi açıldı 16 Temmuz 2018
Zeytinburnu Konulu Zeytinburnu Fotoğraf Yarışması Başladı14 Temmuz 2018
İSTANBULLULAR, VODAFONE FREEZONE İLE PARKTA CAZ KEYFİ YAŞADI11 Temmuz 2018
MOST – UNIQ AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR KARDEŞ TÜRKÜLER’DEN 25. YILA ÖZEL KONSER10 Temmuz 2018
MOST – UNIQ AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR KARDEŞ TÜRKÜLER’DEN 25. YILA ÖZEL KONSER10 Temmuz 2018
MOST – UNIQ AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR KARDEŞ TÜRKÜLER’DEN 25. YILA ÖZEL KONSER10 Temmuz 2018
8.Bodrum Türk Filmleri Haftası’nın tarihi belli oldu!10 Temmuz 2018
AZKA YAZ KONSERLERİ TEMMUZ AYINDA DA DUR DURAK BİLMİYOR EĞLENCE DOLU BİR YAZ AZKA OTEL’DE09 Temmuz 2018
​Karahan’ın yeni kitabı: Çınar’ın Doğuşu06 Temmuz 2018
VODAFONE’UN DESTEKLEDİĞİ “PARKLARDA CAZ” HEYECANI BAŞLIYOR05 Temmuz 2018
Sanatçılar Amasra'da Barış Akarsu anısına Konser Veriyor!05 Temmuz 2018
​Açık hava sinemaları sezonu açtı 04 Temmuz 2018
MEHMET ERDEM EGE’YE DEMİR ATTI!..04 Temmuz 2018
Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması’nda ödüller verildi03 Temmuz 2018
İstanbul Modern Fotoğraf Galerisi’nde “Bakış Açıları”02 Temmuz 2018
İBB TEMMUZ AYINDA KÜLTÜR ŞÖLENİ YAŞATACAK28 Haziran 2018
​Şarkılarla mezun oldular 28 Haziran 2018
SİNEMA VE TİYATROYA OLAN İLGİ ARTIYOR28 Haziran 2018
Bu yaz izlemeniz gereken 14 film!27 Haziran 2018
TÜRK DİZİLERİ AVRUPA’YA DAMGASINI VURDU! AVRUPA, TÜRK DİZİLERİNİ KONUŞTU!27 Haziran 2018
Çocuklar hafta sonu Trumpland'de Ahşap Balık Magnet yapacak, tiyatro izleyecekler.26 Haziran 2018
AHLAT AĞACI’NA İZMİR OPTİMUM’DA BÜYÜK İLGİ26 Haziran 2018
Zorlu Center, açık havaya özel dopdolu bir program hazırladı.25 Haziran 2018
ÖDÜL KAZANAN TİYATRO ESERLERİ KİTAPLAŞTIRILDI25 Haziran 2018
Regnum Live in Concert, Rita Ora ile başladı25 Haziran 2018
Zorlu’da Evrencan Gündüz coşkusu 25 Haziran 2018
Türk Telekom Ramazan Geleneklerini Canlandırdı18 Haziran 2018
Anadolu lezzetlerini buluşturan Komili Lezzet Seyahatnamesi’nin ikincisi yayımlandı18 Haziran 2018
MÜLTECİ KAMPINDA MİNİKLER DE UNUTULMADI13 Haziran 2018
DOĞUŞ GRUBU TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN SANATA Bi YER PLATFORMU; “2015 YILINDAN BU YANA GENÇ SANATÇI ADAYLARININ YANINDA”12 Haziran 2018
Çalışan Gönüllülüğü Haftası’nda KAÇUV Çocuklarının Bayram Hediyeleri Akbanklı Gönüllüler’den12 Haziran 2018
Kristal Elma 30 yıldır yaratıcılığı kutluyor12 Haziran 2018
HARBİYE’DE MÜZEYYEN SENAR GECESİ12 Haziran 2018
EN İYİ ‘’SANAT KARELERİ’’ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU12 Haziran 2018
​CADDE’NİN EN İYİSİ “MEKSİKALI”07 Haziran 2018
Lüleburgazlı Gençler, “Büyük Buluşmaya” Davet Edildi! 07 Haziran 2018
D&R İSTANBUL'DAKİ EN BÜYÜK CADDE MAĞAZASINI AÇIYOR07 Haziran 2018
SABANCI VAKFI, GÖNÜL ZENGİNİ SADIKA SABANCI’NIN VEFATININ 30’UNCU YILINA ÖZEL FİLM HAZIRLADI07 Haziran 2018
ZOHAK Filminin Galası Yapıldı07 Haziran 2018
16. ÇEVRE KISA FİLM FESTİVALİNİ ALARGA İLE DOĞUKAN AKIN KAZANDI29 Mayıs 2018
OSOVA PRİZRENLİLER KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TÜRKİYE RUMELİ VE BALKAN ÇALIŞTAYI’NA KATILDI25 Nisan 2018
BİN YILLIK TÜRK KÜLTÜRÜ YARIN BAŞKENTTE 18 Nisan 2018
“Görünenin Ardındaki Singapur” ve “İstanbul’da Deniz Sefası”11 Nisan 2018
Da Vinci’yi keşfetmek için son gün 7 Nisan20 Mart 2018
Zeytinburnu 3. Uluslararası Öykü Festivali başlıyor19 Mart 2018
ŞEHİTLERİMİZE VE AFRİNE DESTEK GEÇESİ!19 Şubat 2018
KARTALLI MÜZİK SEVERLER ERDEM ÖZGEN TSM KONSERİ’NDE BULUŞTU12 Şubat 2018
İMAMOĞLU, KARS VE ARDAHAN’DA TEMASLARDA BULUNDU08 Şubat 2018
Palmiye Group durmak yok yola devam dedi.05 Ocak 2018
Türk western filmi Belalılar'ın Galası Yapıldı!22 Aralık 2017
"Rumi Sergisi" Trump'ta Sanatseverlerle Buluşacak07 Aralık 2017
OPET tarihe sahip çıkmaya devam ediyor 23 Kasım 2017
DİLEK TÜRKKAN ÖĞRETMENLER İÇİN SÖYLEYECEK20 Kasım 2017
İSTANBUL'DA BİZANS'I KEŞFETMEK08 Kasım 2017
lezzet durağı Akra’da 18 Ekim 2017
İSTANBUL HATAY'LA BULUŞUYOR MEDENİYETLER ŞEHRİ İSTANBUL'DA29 Eylül 2017
KADIKÖY KÜLTÜR MERKEZLERİNDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR29 Eylül 2017
LEZİTA, EDT FUARI'NDA İLGİ ODAĞI OLDU27 Eylül 2017
‘Geçmiş ve Şimdi; Ama hepsi Aynı’27 Eylül 2017
Dünya pizzaya hayran, biz kendi mutfağımıza26 Eylül 2017
NORMANDİYA’YI SAFFET EMRE TONGUÇ İLE KEŞFEDİN!26 Eylül 2017
İSTANBUL’A 7 MİLYON YABANCI TURİST GELDİ25 Eylül 2017
BEYPAZARI’NDA FERHAT GÖÇER ŞÖLENİ20 Eylül 2017
PRONTOBLOG’DAN REHBER İLE SEYAHAT ETMENİN 5 FAYDASI20 Eylül 2017
Sosyal Medya Hashtag Festivali'nde Buluşuyor10 Ağustos 2017
BÜYÜKÇEKMECE FESTİVALİ'NDE KAYAHAN GECESİ03 Ağustos 2017
KADIKÖY BELEDİYESİ PARKLARDA SİNEMA KEYFİ SUNUYOR20 Temmuz 2017
Müzik dünyasının önemli isimleri Trakya Fest'te buluşuyor18 Temmuz 2017
GERMİYANLI NURAN TEYZE KADIKÖY’DE DUVAR RESİMLERİ YAPIYOR17 Temmuz 2017
BANU ÖZKAN TOZLUYURT, İLK ROMANI “DUT AĞACI” İLE BEĞENİ TOPLUYOR17 Temmuz 2017
TRABZON'UN İLK FİLM FESTİVALİ HEYECANI CEVAHİR'DE YAŞANDI15 Temmuz 2017
'KIZIM VE BEN' FİLMİ GELİYOR!07 Temmuz 2017
FİLM SAN VAKFI SİNEMANIN YOL HARİTASINI ÇİZECEK07 Mayıs 2017
OSMANLI’dan ,CUMHURİYET’e DEFİLESİ MUHTEŞEMDİ!...22 Nisan 2017
CAZ TADINDA TÜRKÜLER SÖYLEDİLER07 Şubat 2017
İKİNCİ DERECEDEN İŞSİZLİK YANIĞI01 Şubat 2017
İSTANBUL DEVLET TİYATROSUNA İKİ ÖDÜL 30 Ocak 2017
ŞEHİR TİYATROLARI 30 FARKLI OYUNLA SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR30 Ocak 2017
TOPRAK, SU, ATEŞ DİLE GELDİ 19 Ocak 2017
MEMECAN: KARİKATÜRÜN GELECEĞİ PARLAK11 Ocak 2017
6. SHİNİNG STAR SANAT FESTİVALİ'NE BÜYÜK İLGİ27 Aralık 2016
TEK KAREDE ZEYTİNBURNU'NU ANLATTILAR27 Aralık 2016
'KARŞI'DA SANAT BAŞKADIR23 Aralık 2016
FIAP KUPASINDA AFFD 11.SIRADA22 Aralık 2016
ŞEB-İ YELDA'DA DİRENİŞ ŞİİRLERİ22 Aralık 2016
​ŞEHİR BİR TİYATRO SAHNESİDİR16 Aralık 2016
DÜNYA GÖNÜLLÜLER GÜNÜ İÇİN 'GÖNÜL YOLCULUĞU'01 Aralık 2016
'TEK KAREDE ZEYTİNBURNU'NU ANLAT' CUMA SON GÜN!28 Kasım 2016
SERENAY AKTAŞ BU KEZ TİYATRO İÇİN ''BENİM NEYİM EKSİK'' DEDİ25 Kasım 2016
'LUNAPARK GEZEGENİ' ÇOCUKLARLA BULUŞTU25 Kasım 2016
MOSTAR KÖPRÜSÜNDEN ŞEHRİ MEDENİYET GEÇİYOR25 Kasım 2016
“GEÇ KALANLAR” PRÖMİYER GECESİNDE ALKIŞA DOYMADI24 Kasım 2016
SANATÇI, AYŞEN BİRGÖR “ TRT MÜZİK YILDIZLAR ALTINDA “ COŞTURDU!..14 Kasım 2016
ŞAHANE BİR KOMEDİ ''BİR ŞEY DEĞİLİM'' 18 KASIM'DA SİNEMALARDA08 Kasım 2016
Tiyatro Atölyesi’nde Dersler Başladı 04 Kasım 2016
Antalya’ da Muharrem Ayı’na Özel Tasavvuf Müziği04 Kasım 2016
NAZAN ÖCALIR GAZETECİLİK ANILARINI ''BİR BAŞKA KIRMIZI'''DA TOPLADI25 Ekim 2016
İNGİLİZCE CÜMLE KURMANIN EN KOLAY YOLLARI26 Eylül 2016
Atatürk’ün "Ümmid-i Aşkım" şiiri şarkı oldu28 Mayıs 2016
NOKTA TİYATROSU KIZ KISKANÇ İLE PERDELERİNİ AÇTI12 Nisan 2016
İzzet Günay’a Saygı Geces'nde duygulu anlar yaşandı30 Mart 2016
“AZAZİL 2: BÜYÜ” GALADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ26 Mart 2016
Mültecilerin Dramı Zetinburnu'nda Sergiye Yansıdı23 Mart 2016
AYAKTA ALKIŞLANAN FANUS'UN DÜNYA PRÖMİYERİ FRANKFURT'TA YAPILDI22 Mart 2016
Beykoz Belediyesi'nin 2. Radyo Oskarları Basına Tanıtıldı19 Mart 2016
“En İyi Kamu Yayıncısı” CNR Kitap Fuarı'nda11 Mart 2016
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ'NİN DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ !24 Şubat 2016
ÇAĞIL YAMAN'IN İDDİALI KİTABI "GÜNEŞ MAKİNESİ" CNR KİTAP FUARINDA İMZA GÜNÜNDE24 Şubat 2016
BAKIRKÖY BELEDİYESİ KURSİYERLERİNDEN İŞARET DİLİ İLE MUHTEŞEM KONSER VE TİYATRO GÖSTERİSİ17 Şubat 2016
ESENLER BELEDİYESİ'NİN HAZIRLADIĞI 'ŞEHİR VE DÜŞÜNCE' DOPDOLU !17 Şubat 2016
KUVAYİ MİLLİYE DESTANI AYAKTA ALKIŞLABDI16 Şubat 2016
GELECEĞİN USTALARI ZEYTİNBURNU'NDA ÖDÜLLERİNİ ALDI16 Şubat 2016
ZEYTINBURNU BELEDİYESİ ULUSLARARASI ÖYKÜ FESTIVALI BAŞLIYOR13 Şubat 2016
KADIKÖY ÇOCUKLARI "BARIŞ" RESİMLERİ ÇİZECEK !10 Şubat 2016
“ CELÂL YILMAZ TÜRKÜ GECESİ ” ZİRVEYE YERLEŞTİ! 05 Şubat 2016
ESEV Şarkılarını Zeki Müren İçin Söyledi!...29 Ocak 2016
Mardinli Ressam Nasır Türk’ün ,BARIŞA Adadığı “ Resim Sergisi ” İstanbul’da Açıldı!...24 Ocak 2016
Şairler ve Şiir Sevenler Derneği ‘nin ”Şiir Dinletisi” Yapıldı!...21 Ocak 2016
MARKO PAŞA'YA PROFİLO'DA ÜNLÜ AKINI18 Ocak 2016
BAKIRKÖY YEDİ BÖLGE'den, MUHTEŞEM THM KORO AKŞAMI!..17 Ocak 2016
Askerlik Şubesi Başkanı Akar’a,Zeytinburnu Yardımlaşma Derneği’nden Ziyaret!...12 Ocak 2016
Aydınlar Ocağı’ nın ,Daruziyafe’de söyleşi konuğu Prof.Dr.Mustafa Yıldırım Oldu!...11 Ocak 2016
Bakırköy Belediye Başkan Yardımcısı Nurhan Çetinkaya’ya Çevirel ve Gündüz’den Ziyaret!...11 Ocak 2016
ÖZGE FIŞKIN’LA MÜZİĞE VE HAYATA DAİR…03 Ocak 2016
TİYATROCU ARGUN KINAL HAYATINI KAYBETTİ07 Ekim 2015
Tiyatro Ak’la Kara, Yeni Sezonda Perdelerini Açıyor05 Ekim 2015
ZEYTİNBURNU'NDA YENİ YETENEKLERE KURS İMKANI18 Eylül 2015
14. İSTANBUL BİENALİ KOÇ HOLDİNG SPONSORLUĞUNDA KAPILARINI AÇIYOR28 Ağustos 2015

Anasayfa | Künye | Gazeteler
CH